Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ReggieNoble: Taki genialny, że aż twórcy wymyślając go nie mieli koncepcji co w ogóle mają oznaczać te wszystkie cuda na kiju i posilkowali się później teoriami fanów, żeby jakoś to zebrać do kupy
  • Odpowiedz
  • 2
@Lohengrin Oho, czekałem na taki komentarz. Jak nie potrafiłeś oglądać ze zrozumieniem i serial był dla ciebie za trudny to twój problem. Wszystko w tym serialu było zaplanowane od początku do końca i twórcy nie musieli posiłkować się teoriami fanów. Obejrzyj jeszcze raz od początku do końca to może zdołasz połączyć kropki i przestaniesz #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
  • 3
@haabero No to był jeden typ który potrafił zamieniać się w ten Czarny Dym i przyjmować ciała zmarłych osób na wyspie + wymienili tam określenia których używali rozbitkowie w stosunku do zjawiska jakim był Czarny Dym.
  • Odpowiedz
@ReggieNoble

Oho, czekałem na taki komentarz. Jak nie potrafiłeś oglądać ze zrozumieniem i serial był dla ciebie za trudny to twój problem. Wszystko w tym serialu było zaplanowane od początku do końca i twórcy nie musieli posiłkować się teoriami fanów. Obejrzyj jeszcze raz od początku do końca to może zdołasz połączyć kropki i przestaniesz #!$%@?ć.


osobiście oglądałem cały ciągiem od początku do końca i też nie mam wrażenia, żeby ten serial
  • Odpowiedz
@ReggieNoble: gówno na poziomie fanficu gimnazjalisty - piszesz niestworzone historie nie trzymające się kupy bez żadnego widoku na koniec, a widzowie myślą, że to jakaś przemyślana całość.

To tak jakby George RR Martin pisał Grę o Tron nie wiedząc zupełnie jak to się ma skończyć. Tylko gorzej, bo tutaj nawet nie wiedzieli co będzie w kolejnym sezonie a co tam dopiero mieć przemyślany 'arc' dla każdego bohatera.
  • Odpowiedz