Wpis z mikrobloga

  • 0
@Kroledyp: no wiadomo że to tylko zdjęcie i mem xd ale no podobnie czasem wychodzą, ogólnie w domu te frytki nie smakują tak samo jak nawet z najtańszej budy gdzie są dużo lepsze...
  • Odpowiedz
@FeniFiker

no wiadomo że to tylko zdjęcie i mem xd ale no podobnie czasem wychodzą, ogólnie w domu te frytki nie smakują tak samo jak nawet z najtańszej budy gdzie są dużo lepsze...

Mam tak z rybą nad morzem, im bardziej podejrzana buda tym lepiej ryba mi smakuje z takiej budy
  • Odpowiedz
@FeniFiker: Obrazek po lewej stronie to efekt pracy kogoś, kto się na tym za bardzo nie zna. Może frytki nie były suche, może smażone tylko raz, może temperatura za mała/duża i tak dalej. Jak znajdziesz dobry przepis na frytki i nie popełnisz żadnego błędu, to nie ma powodu dla którego miałyby wyglądać inaczej.
  • Odpowiedz
@FeniFiker wystarczy kupić ziemniaki typu C wypłukać ze skrobii, zalać wrzątkiem z cukrem lub miodem, wysuszyć, nagrzać olej i mierzyć jego temperaturę pirometrem, potem wrzucasz na pierwszą kąpiel, wyciągasz studzisz, podgrzewasz olej do wyższej temp i wrzucasz na drugie smażenie. Wychodzą złociste.
Zanim ktoś napisze, że za dużo #!$%@? z tym albo że lepiej już kupić to mam odpowiedź:
Wszytko co zrobisz byle jak na odwal na szybko wyjdzie jak gówno.
  • Odpowiedz