Wpis z mikrobloga

@Mirkowyprzegryw: nawet jakbyś im to udowodnił, to taki powie, że i tak wziąłby starą wiertarkę a jak otwór wyjdzie za duży na kołek to go obklei taśmą izolacyjną i będzie się trzymać lepiej niż bez XD ja już darowałem sobie walkę z takimi. Znałem jednego takiego boomera w podobnym wieku do Romka, pamiętał czasy kiedy wiertarkę na korbkę można było kupić tylko od ruskich na bazarach. Nie zachwalał ich ponad
  • Odpowiedz
  • 1
@Pandillero mnie jako inżyniera czasami boli jak oglądam jego filmy. Trzeba mu przyznać że ma hobby i umie sporo rzeczy ale gada czasami takie brednie i uważa że to jest w porządku. A to co mówisz to jak ta baba co jest przeciwko handlowi w niedziele ale ona poszła bo karkówka ładna xd
  • Odpowiedz
@Mirkowyprzegryw akurat z maszynami to prawda. Kiedyś maszyny były wykonywane lepiej. Pracowałem w firmie gdzie standardem było kupowanie maszyn 50/60 letnich. Takie maszyny faktycznie były remontowane i miały wstawiane nowoczesne sterowanie ale kupiec znajdował się od razu. Czesto było tak, że klienci chcieli upgradować swoje starocie.
Piszę tutaj o różnego rodzaju obrabiarkach.
  • Odpowiedz