Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czytam te Wasze wpisy pełne nienawiści i jadu wobec kobiet. Mirki płaczecie, że p0lki to i p0lki tamto. Prawda jest taka, że Wy nie chcecie kobiety tylko żywej seks lalki, która nie będzie mieć własnego zdania ani żadnych problemów a jej jedynym celem będzie realizowanie Waszych wymagań.
Mój mąż gdy go poznałam był 21 letnim prawiczkiem z trądzikiem, z potężną niedowagą i fryzurą z salonu Pani Ziutki do której matka prowadzała go odkąd skończył 10 lat. Nie miał pieniędzy ani własnego samochodu. Czy on według Waszej definicji był chadem Oskarkiem z potencjałem do wyrywania wszystkich p0lek jak leci? Absolutnie nie. Po prostu nikt mu nie wmówił że jest gorszy i nie zasługuje na miłość i normalny związek a kobiety to najgorsze ku$#y są. Ujął mnie tym, że wśród tych wszystkich pozerów był po prostu sobą, był przy tym uprzejmy, pomocny i rozwalał mnie swoim dobrym serduchem i pozytywnym nastawieniem do świata. 10 lat później jesteśmy po ślubie, mamy wspólne mieszkanie i dwie wspaniałe córki w których wychowywanie on się w 100% angażuje. Jak mamy gorszy dzień to się kłócimy, jak któreś coś odwali to się na siebie wściekamy. Oprócz tego wspieramy się, kochamy i dbamy o siebie wzajemnie. Czy mógłby znaleźć ładniejsza? No pewnie, zawsze jest jakaś bardziej atrakcyjna "samica". Ale poza tym jestem normalną laską z wadami i zaletami. Czy on jest niemęskim cuckiem jak to uwielbiacie insynuować facetom z szacunkiem do kobiet? No nie. Ma swoje zdanie, jak chce wyjść z kumplami to idzie z kumplami a jak chce się napić piwka zamiast robić coś co ja wymyśliłam to zostaje w domu i pije piwko. Uzupełniamy się wzajemnie, tam gdzie jedno jest mocne wiedzie prym i wspiera to drugie, realizujemy wspólnie plany, żyjemy sobie fajnie i po swojemu. I to wszystko jest ok i jest możliwe bo oboje jesteśmy nastawieni na ZWIĄZEK i prawdziwe budowanie relacji z drugim człowiekiem a nie puste ruchanie dla podbudowania swojego ego.
Dopóki będziecie wierzyć że wszystkie kobiety są zj$@#ne tylko dlatego że są kobietami nigdy nie zaznacie szczęścia. Sami to sobie robicie, sami kręcicie na siebie sznur goniąc za wyglądem i powierzchownością. Startujecie do księżniczek dla których głównym motywatorem jest kasa i samouwielbienie a potem pomstujecie na wszystkie kobiety.

Życzę wszystkim zgorzkniałym, polującym jadem mirkom żeby pokochali siebie zanim wybiorą się na łowy na rynku matrymonialnym.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 49
  • Odpowiedz
@demimka: ludzie są ogolnie gorsi, ale to co się stało z kobietami to tragedia, jako kobieta tego nie ogarniesz i pewnie ja nie ogarnę tego co się dzieje z wami, tak jak powiedziała mi ostatnia dziewczyna, z którą się spotykałem i która na ostatnim spotkaniu wyznała mi, że ma męża i dzieci: - nie rozumiem dlaczego się tak dziwisz, przecież wiekszosc kobiet jest w takiej sytuacji! ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
Eh gdyby tylko wolne przeciętne dziewczyny chciały wolnych przeciętnych chłopaków.
Ale polećmy statystyką, 90% wszystkich dziewczyn w Polsce jest zajęta, 50% mężczyzn jest wolna.
Te 10% wolnych dziewczyn to ich własny wybór, i to o nie właśnie konkuruje połowa męskiej populacji.
Mam nadzieję, że pomogłem.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Poznaliscie sie jak mieliscie 21 lat a teraz jestescie 10 lat po slubie czyli domyslam sie ze jestes w moim wieku lvl 35 (bo slub po studiach zapewne)

Widzisz.... te 15 lat temu jak sie poznaliscie nie bylo social mediow, nie bylo pedu za kasa, nie bylo tindera, nie bylo takiej mobilnosci, nie bylo takiej imigracji do Polski, nie bylo tyle bogactwa w Polsce.

Teraz rynek matrymonialny jest
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Szkoda mi czasu na czytanie tego dokładnie, pomieszanie z poplątaniem. Wypunktuje tylko kilka fragmentów które rzucily się w oczy:

- forma: "te Wasze", "że Wy" vs "Mirki płaczecie że" - zdecyduj się, szacunek czy dewaluacja

- czasy się zmieniły, a przedewszystkim - wymagnia sporej grupy kobiet

- wbrew pozorom nie wszyscy generalizują jak ty ("będziecie wierzyć że wszystkie kobiety są zj...) - większość facetów zdaje sobie sprawe że
  • Odpowiedz
@mirko_anonim problemem was narmików jest zrozumienie statystyki z której wynika że przynajmniej 5-15% się nie uda, część z tych procentów popracuje nad sobą i być może im się uda, ale procent którym się nie uda będzie tylko rósł bo tak wygląda niż demograficzny. Idziemy drogą Japonii już ok 20% kobiet nie uprawiało przynajmniej od roku seksu a u facetów to ponad 30% w grupie 20-45 a będzie przynajmniej 2 razy gorzej. Gdyby
  • Odpowiedz
@shiverr: Z pewnością wielu się nie uda to prawda. Lecz to, że nie wszystkim się uda nie znaczy, że należy się poddać. Ja bym apelował do wszystkich Mirków co się zamykają w piwnicy o to żeby z niej wyjść postarać się o kumpli/przyjaciół, mieć koleżanki. Jak masz krąg znajomych to daje Ci to poczucie wartości, pewności siebie i obycie towarzyskie. Wtedy łatwiej też poznać drugą połówkę. To że ktoś jest brzydki
  • Odpowiedz
dużo tu ludzi obrażonych na rzeczywistość i posiadających spory deficyt umiejętności społecznych, którzy uzewnętrzniają się poprzez wysmiewanie drugiej płci


@Malachitowa_Laka_Morza: zabawne, bo dosłownie wszędzie indziej w internecie jest na odwrót

Tak samo jest w mediach. Co sprawia, że w zasadzie z najgorszym hejtem spotykają się mężczyźni. Kobiety jedynie troszeczkę i to czasem, głównie na wykopie.
  • Odpowiedz