Wpis z mikrobloga

@NetworkCartoon: Śmieszne, jakaś aspołeczna zmanierowana pinda chce rozmawiać z menadżerem restauracji bo ktoś się zachował się jak człowiek i się z nią przywitał pewnie po kilku latach ciągłego mijania się, lol. Zawsze myślałem, że w ten sposób poznajesz ludzi właśnie jest to normalne i naturalnie, ale widocznie się myliłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NetworkCartoon: Dokładnie o takiej sytuacji mówił Testoviron już 15 lat temu xD. Spojrzysz się na Jankesa albo Niemca to ten człowiek do ciebie podejdzie, przywita się i spyta się jak się nazywasz, a Polak robak się rozbeczy.
dsomgi00 - @NetworkCartoon: Dokładnie o takiej sytuacji mówił Testoviron już 15 lat t...
  • Odpowiedz
zderzenie z rzeczywistoscia kryzysu bedzie bardzo bolesne dla kobiet.

@LostHoldenCaulfield: Zderzenie z rzeczywistością (obstawiam 5 lat), będzie dla Ciebie kolego bardzo bolesne. Nic takiego, co Ci się obecnie wydaje, się nie stanie. System się nie załamie. Przegrani nimi pozostaną. Wygrani również. Większość pozostanie większością. Elita nigdy nie przegrywa. Najwyżej polecą 2-3 głowy, jak w czasie rewolucji francuskiej czy październikowej, ale cała klasa wyjdzie z tego bez szwanku. A baby się zawsze
  • Odpowiedz
@walkowery: Drogi kolego bez złośliwości to mówię. Poczytaj sobie zeroghedge i zobaczysz w jakiej dupie jesteśmy. Już są masowe zwolnienia na świecie. W Japonii mają hiperinflację na całego - złoto jest już w paraboli w jenie. A to jest 4 gospodarka świata.
  • Odpowiedz
@dsomgi00 no straszne, że mamy inną mentalność i jesteśmy bardziej zamknięci i nieufni. Ja tam się z tego cieszę i uważam to za zaletę polaków. Z resztą Grecy w moim odczuciu też są tacy posępni.
  • Odpowiedz
@walkowery: a gdzie on napisał o jakimś obalaniu elit? xD Zawszę beka z ludzi którzy w internecie zamiast odpowiedzieć na pytanie lub odnieść się do wypowiedzi, odpowiadają na trzy inne naraz i dopisują do tego historyjkę.
  • Odpowiedz
@NetworkCartoon już się wystraszyłem, że pracuje u mnie bo mam identyczne położenie biura, ale przypomniało mi się że ja nie zatrudniam zmanierowanych księżniczek, uff
  • Odpowiedz
@NetworkCartoon te jedna z tych co narzeka jaki masz naród jest smutny i zamknięty a za granicą każdy zaczepia na smalltalk uśmiecha się i to jest normalne?


@Bogactwo_czesc_glowna: Możesz podać przykład gdzie normalne jest zaczepianie obcych ludzi na ulicy? I sprawdź definicję 'small talk'.
  • Odpowiedz
@cyk21 mówisz na podstawie czego? Miałem taką sytuację conajmniej kilka razy podczas kilkutygodniowego pobytu. W Niemczech też mi się zdarzało (zachodnich) ale to dawno temu i nic nie rozumiałem jako gówniarz to się głupio uśmiechałem.
BTW definicja Smalltalku o którą prosiłeś:

Small talk to po prostu luźna, niezobowiązująca rozmowa prowadzona z osobami nieznajomymi i nie tylko. Może ona urodzić się w chwili wspólnego czekania na przystanku autobusowym czy podczas bankietu angielskiego. Tak
  • Odpowiedz
@cyk21 no tak teraz źródła nie pasują. I co ty wygadujesz o filmach jak mówię o sytuacjach z zeszłego roku które mnie spotkały.

Podaj więc jakieś legit źródła które temu przeczą i udowodnią że przychodzę na stronę ze śmiesznymi obrazkami kłamać żeby tylko udowodnić coś jako random innemu randomowi
  • Odpowiedz