Wpis z mikrobloga

@ZenonBis bo tak może kiedyś być
@g0blacK oni sobie nawet nie zdają sprawy z tego że już mieszkają w takich miastach
większość polskich miast jest 15 minutowa (czasami praca jest trochę dalej)
  • Odpowiedz
@g0blacK: no bo w wątpliwej jakości myśli szurów jak masz blisko wszędzie to można ci zakazać jeżdżenia gdzieś dalej i zakazać samochodów, bo po co masz gdzieś dalej jechać jak masz wszystko. Chyba na granicach dzielnic, ew miast będzie wojsko stać i kontrole robić nie wiem.

No i tak jak Vieniasn pisze, że te same szury nie zdają sobie sprawy, że już obecnie większość polskich miast to są miasta 15
  • Odpowiedz
  • 0
@vieniasn: No nigdzie. Ja też nie widzę w tym projekcie nic złego, wręcz przeciwnie, stąd moje pytanie, bo może o czymś nie wiem. Skąd ten lek przed tym projektem?
  • Odpowiedz
@g0blacK: Generalnie pokazuje to, że bezmyślnie kopiują swoich idoli z ameryki bez zastanawiania się, czy w Polsce istnieje dany problem. Większość polskich miast/gmin jest mniej więcej w ten sposób zorganizowana, że w zasięgu 15 minut masz szkołę, sklep, pocztę, urzędy, jakiś park, boisko, podstawowe usługi, często i pracę (z ostatnim to różnie może być w TOP5 polskich miast), bo albo masz osiedla z wielkiej płyty, tam mieszka od groma ludzi,
  • Odpowiedz
@g0blacK: A już wyjaśniam szuronarracje i obawy: Jak już zrobią miasta 15-minitowe, to będziesz mógł je opuścić tylko z przepustką. Oczywiście za wszystkim stoją żydzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@g0blacK: zadajesz pytanie z perspektywy mentalnego niewolnika wychodowanego w piwnicy więc nie możesz tego zrozumieć lecz jeśli zdasz sobie sprawę z tego że Wolność jest nieodłączną częścią definicji Życia to automatycznie zdasz sobie sprawę tego że twoje pytanie jest bez sensu
  • Odpowiedz