Wpis z mikrobloga

JAK ZOSTALEM OSZUKANY NA 1100$(z pomoca wykopka).

Robilem sobie dca na aleph zero i jak co pare dni wyslalem sobie 6,5aleph zero na portfel ale tym razem byl jakis problem,coiny wyszly z gieldy, w historii walletu jest wplata 6,5azero ale na koncie mam 0.8tokena wiecej niz wczesniej nie wiem dlaczego.
Nie wiem o co chodzi myslalem ze poczekam moze w koncu przyjda,nie przyszly.
Na drugi dzien napisalem do portfela o co chodzi oraz na tagu-jeden wykopek polecil zeby poszukac pomocy na telegramie
Wszedlem na telegram i napisalem na oficjalnym kanale ze mam problem i prosze o pomoc
Po 10 min odezwalo sie konto Aleph Zero Support z ladnym logo oraz niebieskim ptaszkiem
"Support" napisal mi ze mam tam jakis problem z portfelem i trzeba zrobic ratyfikacje,potem podal mi link do tego,trzeba bylo tam podlaczyc portfel lub podac seeda
Dyskutowalem z tym "supportem" godzine ze nie znam tej strony i nie chce tam wpisywac seeda ale oni zachowywali sie wiarygodnie i nie popedzali w koncu po probie reinstallacji portfela i dalej brakujacych tokenach
podalem tam seed.
obecnie do mojego portfela maja dostep conajmniej 2 osoby a coinu sa juz odstekowane
(12,5dnia do mozliwosci wyplaty)
Jestem naiwny i glupi???moze
a moze mialem gorszy dzien i chcialem odzyskac swoje zagubione coiny i nie wiedzialem ze na telegramie jest tylu scamerow
to jest ohydne
zegnacie odchodzue
#kryptowaluty
JegoKrolewskaMosc - JAK ZOSTALEM OSZUKANY NA 1100$(z pomoca wykopka).

Robilem sobie ...

źródło: 61LBUV9giLL._AC_UF1000,1000_QL80_

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JegoKrolewskaMosc lepiej teraz na 1k niż być może w przyszłości na 100k
btw w całym świecie krypto nie ma sytuacji w której podanie seeda obcej osobie rozwiązałoby jakiś problem, chyba że problem braku pieniędzy scammera xd
  • Odpowiedz
@JegoKrolewskaMosc: telegram służy do kupowania narkotyków, oglądania zdjęc trupów, szukania frajerów do oskamowania, oraz wzajemnego lizania się po jajach fanatyków tej samej rzeczy, szkoda, że musiałeś zaplacic 1100$ za te lekcję
  • Odpowiedz
@JegoKrolewskaMosc: powody są 3: podałeś komuś seeda, podałeś komuś seeda + podałes komuś seeda, gdyby nie to to nic by się nie wydarzyło, tylko na to miałeś wplyw i tylko o tym musiałeś pamiętać, wykopki nadal bedą oszukiwać, a telegram scamować
  • Odpowiedz
@JegoKrolewskaMosc: nie ważne pod jaki post wejdziesz na x, ale jak dla mnie spokojnie 3/4 kont to scamerzy. Teraz np. od czasu listingu notcoina leży telegram wiszą przelewy po tydzień, a support ma Cię w p-----e. Za to wejdziesz na ich x i wygląda to tak, że podszywają się pod nazwy/loga/zweryfikowane konta i czyszczą ludzi, ale nigdy przenigdy nie wysyłaj seeda..
  • Odpowiedz