Wpis z mikrobloga

  • 4
@Bardzo_Suabe_Rymy tak szczerze bez robienia sobie jaj i bajtowania to lewy nigdy realnie nie był na poziomie Messiego, mbappe czy innego hazarda. Lewy to była idealna 9, ale tylko 9. Nie kreował, nie miał tej dynamiki, nigdy nie był decydującym w meczu. Nigdy nie był motorem napędowym zespołu. I spoko, jak na polskie warunki i tak mamy piłkarza galaktycznego, ale jestem pewny że jakbyś się spytał te 2 lata temu 100 trenerów
  • Odpowiedz
@alverini: Nie szanuje go, nie dlatego, ze jego kobieta ociera się o inncyh, mam to gdzieś
Ale nie szanuje go jako człowieka.
To co pokazujesz, to zdjęcie z posta to odrazu powinien dostać reprymendę od innych piłkarzy
"Nie masz co zrobić z rękoma, to włóż sobie w spodenki"
A to dlatego, ze tak mu powiedzieli ludzie od wizerunku, łap za głowę, za szyję, to pokazuje cię jako mentora, silniejszego i ze
  • Odpowiedz
mnie najbardziej zazenowalo jak strzelil karnego z Francja na 3:1 i sie zaczal cieszyc xD


@Wykladzina55: "nienawidzę" go za to, raz że to było już po czasie i nie powinno być zaliczone, dwa przez tego gola nie wszedł mi kupon.
  • Odpowiedz
Ma za dzień taki hajs jakiego ty w życiu nie zobaczysz


@r333m4k444: Ostateczny argument.

Zesrałes się bo ktoś twojego piłkarzyka obraża xD To że to piłkarska emerytura, a Lewandowski chciał jeszcze pograć na jakimkolwiek poziomie. Zresztą dosłownie napisałem że Messi był gotów wrócić do Barcelony, gdyby #!$%@? Lewandowskiego, więc też nie do końca ma wywalone, po prostu jest małym człowieczkiem

Ale wiadomo zarobił hajs to nie wolno nic mówić na jego
  • Odpowiedz
@alverini typie, jesteś fanem patusow i już tutaj powinieneś mieć zakaz wypowiadania się na forum publicznym. Jakby tego było mało , ciągle coś postujesz o lewym.
  • Odpowiedz
Jedyne co ich interesowalo to żeby się tam pokazać, zdobyć nowe kontrakty reklamowe i poprawić swoją pozycję w klubie czy podczas negocjacji transferowych. O aferze premiowej i stylu gry już nawet nie wspomnę


@obywatel_z: problem w tym, że było zupełnie odwrotnie. by się pokazać na MŚ, to musisz coś grać. pomijając kwestię, że mundial to marzenie wielu i nawet taki Haaland być może nigdy na tę imprezę nie pojedzie, to
  • Odpowiedz