Wpis z mikrobloga

U was też jest tak że na stacjach dystrybutory po lewej są zajęte a po prawej puste? Regularnie na BP widzę to samo - 8 dystrybutorów, do 4 z wlewem po lewej kolejka aut, po prawej pusto. Jak coś jest na tej stacji wjazd tylko z jednej strony i nie ma gdzie manewrować by stanąć z drugiej strony. #samochody #motoryzacja
  • 33
  • Odpowiedz
@DrCieplak no tak bo większość aut ma wlewy po prawej stronie i nikomu nie chce się siłować z pistoletem żeby przeciągnąć go na drugą stronę.

Japończyki i Koreance mają wlew po drugiej stronie
  • Odpowiedz
  • 10
@trololo55 Po co mam siedzieć jak debil w aucie jak mogę coś zrobić szybciej? Tym bardziej w obecnych czasach gdy każdy kupuje jakieś hot dogi i inne gówno i blokują stanowisko na 5 minut co najmniej.
Dla ciebie problem to ruch, dla mnie problem to brak ruchu
  • Odpowiedz
@open_or_die No i? Bo ty nie zatankujesz na 4 stacjach to już z zasady nie wolno z prawej tankować? XD A ja póki co nie miałem problemów na żadnej stacji i co teras
  • Odpowiedz
@bArrek: @r5678: typ napisał, że na tej stacji nie ma miejsca ma manwery. Ale bym miał beke jakbyś na 10 razy wykręcał, a pod dystrybutor finalnie podjechał w tym samym czasie co ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DrCieplak A to tego jeszcze nie widziałem żeby ktoś tak robił, może dystrybutor z prawej był zepsuty albo coś. Albo to co zawsze czyli baba za kierownicą
  • Odpowiedz