Wpis z mikrobloga

Za wuja nie potrafię ogarnąć kibiców. Jak się można podniecać tym, że dany zespół czy drużyna wygrała? Rozumiem jarać się jakimś sportem i po prostu po obejrzeniu jakiegoś dobrego występu obu drużyn cieszyć się, że zobaczyło się kawał dobrego futbolu, siatki, czy tenisa, a wynik i kto wygrał powinien być bez znaczenia. Utożsamiacie się z tymi wygranymi których nie znacie i macie projekcje, że to "wy" wygrywacie, czy o co chodzi? Jeżeli tak, to do Choroszczy czym prędzej jeden z drugim.

#pytanie #sport #mecz #tenis #siatkowka #psychologia
ZaskroniecPapierzasty - Za wuja nie potrafię ogarnąć kibiców. Jak się można podniecać...

źródło: euro-2020-kibic-szwajcarii-memy

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@ZaskroniecPapierzasty: dodałeś do tego wpisu zdjęcie z Euro 2020 i masz jeszcze jakieś pytania? Sport z drużynami narodowymi jak najbardziej ma znaczenie dla narodu, który w nim gra. Sport drużynowy powinien raczej mieć lokalne znaczenie, ale zawsze fajnie jest obejrzeć coś, gdzie fajnie grają...
  • Odpowiedz
@ZaskroniecPapierzasty: Gdybyś na przykład był rodowitym mieszkańcem Madrytu to też byś się podniecał, ale nie jesteś, więc tego nigdy nie pojmiesz, jak to jest kiedy drużyna z twojego miasta wygrywa Ligę Mistrzów. Proste? Proste.
  • Odpowiedz