Wpis z mikrobloga

około 3 tygodnie temu jednego dnia wziąłem pół pixy, nie jestem pewien czy to było mdma czy 2cb bo nigdy wcześniej nie brałem, ale było fajnie. W tamtym momencie byłem przekonany że to 2cb bo czułem trochę jakby psychodeliczne działanie. Następnego dnia wziąłem 1,5 tej samej pixy i było niemal identycznie chociaż trochę lepiej; delikatna zmiana w zmyśle dotyku (jak dotykałem swojego ciała to było przyjemne), głos brzmiał inaczej, przedmioty z daleka były nieco zamglone. Dzisiaj z kolei wziąłem ecstasy jedną tabletkę i faza była nieprzyjemna bo fajnie było przez pierwsze 20 minut od załadowania się substancji, a potem wjechała jakaś totalna melancholia i natłok myśli i w ogóle miałem wrażenie że ta pixa ktrórą brałem 3 tyg temu to to samo co teraz więc się wystraszyłem że tamto to też było mdma i że wziąłem 3 razy w ciągu miesiąca kiedy powinno się raz na 3 miesiące. Teraz jestem 10 godzin po zażyciu, wciąłem 4 godziny temu rutinoscorvit z witaminą c i magnez z potasem i b6 ale dalej czuję się przygnębiony i wypłukany z emocji. Dodam też że wziąłem drzemkę, może z 2 godziny łącznie spałem.

Czy ktoś wie czy to co brałem 3 tyg temu to mdma czy 2cb i czy mogę jeszcze jakoś zmniejszyć obecny zjazd? Coś czytałem o 5-htp żeby brać to po mdma ale nie jestem pewien czy to dobry pomysł

#narkotykizawszespoko #narkotyki #darknet #mdma
  • 9
  • Odpowiedz
@Szybkie_Pytanie Po MDMA przy normalnych dawkach nie powinieneś widzieć zmian percepcyjnych takich jak pulsowanie obrazu, zmiana w kontraście, zmiana kolorów, ulepszonej wyobraźni, po MDMA możesz mieć ochotę porozmawiać z kimś, czuć silna empatię, czuć charakterystyczny przyjemny dotyk,
2cb znane jest z ciężkiego ładowania i zmian w widzeniu.
Sprawdź na narkotik.pl działania substancji i sobie porównuj

Zjazd może wynikać z #!$%@? jakości piguły lub wyczerpania serotoninowego, przepis leczniczy: sen, elektrolity, witaminy, dieta,
  • Odpowiedz
nie wiem jak się dziś trzyma pillreports, ale warto tam rzucić okiem.
Oprócz tego, za grosze możesz kupić zestawy do kolorymetrycznego oznaczania substancji psychoaktywnych, w to cholernie warto zainwestować.
  • Odpowiedz
@Szybkie_Pytanie: Z tym mdma raz na 3 miesiące to się nie przejmuj. Nic się nie stanie w takiej sytuacji, najwyżej słabo zadziała.

Nigdy nie miałem żadnych zjazdów po 2cb, po emce owszem. Myślę że to było słabej jakości mdma pomieszane z innymi gównami.
  • Odpowiedz