Wpis z mikrobloga

Polecacie obecnie jakieś dobre mmorpg, które nie są martwe?
#worldofwarcraft do nowego dodatku odstawiłem, bo jedyne co aktualnie bym mógł robić to skakać przed SW i się duelować.
Myślałem o Ascension WoW, czyli prywatnym serwerze WoWa, który zyskuje na popularności dzięki systemowi tworzenia indywidualnych klas i utracie ekwipunku w razie śmierci.
Ew. czy są jakieś inne gry? W sumie to mogą być jakieś single player.
#mmorpg #gry #gryonline
  • 9
  • Odpowiedz
@robert-kuzba na Ascension jak wydasz $$$ lub zakupisz na AH przepustkę, to możesz zagrać na serwerze gdzie jest chyba z 20 nowych klas. Na Ascension nie tracisz ekwipunku przy śmierci, tylko możesz sobie wybrać wyzwanie, typu nightmare mode gdzie biją o bodajże 300% więcej, jest hardcore jak zginiesz to tracisz i chyba jeszcze jedno wyzwanie jest ale nie pamiętam. Możesz też zagrać normalnie tam, że sam wybierasz jakie skille chcesz dodawać, albo
  • Odpowiedz
  • 0
@robert-kuzba odnośnie wowa to oprócz warmane jest jeszcze felsong z w miarę dużym ruchem. Nie martwe RPG to widziałem ESO ale mało grałem więc nie wiem jak tam dalej na wyższych levelach. Chciałem Ci jeszcze powiedzieć o Tera online ale widzę że wyłączone gdzieś około dwa lata temu ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@robert-kuzba: ESO, tanie i podstawka na chwile Ci wystarczy żeby zobaczyć czy gra pasuje. Ja co chwile wracam do casualowego grania w wowa i ESO właśnie mi podpasowało. Kiedyś grałem trochę w GW2 ale teraz nie potrafię do tego wrócić.
  • Odpowiedz