Wpis z mikrobloga

: skoro tyle oferują, to znaczy, że ktoś tyle płaci za to.


@Konkol: no i właśnie w tym wpisie się śmiejemy z takich frajerów.
  • Odpowiedz
@duzy_krotki: sytacja z zeszlego roku: duzy apartament full wypas w Sienie z widokiem na glowny rynek w taj samej cenie co mini kurnik z widokiem na gowno w sopocie. Moze i w toskani bylo cieplo ale za to nad baltykiem #!$%@?
  • Odpowiedz
A Polak? Polak, który prowadzi biznes jest zawsze nienażarty i nienachapany. Polak musi mieć BMW X5 w leasingu


@Czoso: Tylko żeby w Polsce być wyluzowanym musisz mieć co najmniej 6-7 tys NETTO zarobków miesięczne a to raczej za nicnierobienie nieprzychodzi.
  • Odpowiedz
@duzy_krotki: tylko ograniczeni umysłowo spędzają urlop nad polskim morzem xD

Od 15 lat mnie tam nie było, rok temu majówka w 3city, żenujące ceny w lokalach xD pogoda i cała otoczka.

Za 1400zl da się kupić wakacje na 5-8 dni, Grecja, Hiszpania, Turcja... Ofert na wylot od groma. Z żarciem xD w polszy za 100zl to jest łóżko i za 700zl mamy gdzie spać, a tu ofert za 1359 boskie
ravau - @duzy_krotki:  tylko ograniczeni umysłowo spędzają urlop nad polskim morzem x...

źródło: Screenshot_2024-06-01-13-44-20-993-edit_com.kiwibrowser.browser

Pobierz
  • Odpowiedz
@duzy_krotki: dokładnie tak, lepiej lecieć na południe Europy i przy okazji zobaczyć coś ciekawego.
Polskie morze jest drogie i w większości miejsc panuje tandeta. Niech Janusze sami mieszkają w tych klitach i jedzą przepłaconą kilkukrotnie mrożoną rybę.
  • Odpowiedz
ograniczeni umysłowo spędzają urlop nad polskim morzem xD


Za 1400zl da się kupić wakacje na 5-8 dni, Grecja, Hiszpania, Turcja...


Robotnicze all inclusive w hotelu kołchozie na 2000 osob z pijanymi angolami, to nie jest jednak to samo co apartament w dajmy Sopocie.....

W tych cenach o których pisze op spędza się miło kilka dni ceniąc sobie szybki i wygodny dojazd. Nie wyklucza to też urlopu zagranicznego....

@ravau:
  • Odpowiedz
@duzy_krotki: po prostu Polacy tam jeżdżący lubią drogo. Serio, kto jeździ nad polskie morze tak wypoczynkowo (nie mówię o jakiejś turystyce edukacyjnej, rajdach rowerowych, biwakach namiotowych) to po prostu słabo ogarnia rzeczywistość chyba. Te same ceny są w Hiszpanii i Grecji a przyroda o wiele ciekawsza, morze czystsze i cieplejsze, nie ma sinic. Tam też jest bezpieczniej, mniej nachlanych imprezujących patusów (chyba, że ktoś jedzie do kilku największych kurortów, to wtedy
  • Odpowiedz
@duzy_krotki no więc wszedłem z ciekawości na booking w Gdyni czy Gdańsku. Pierwsze mieszkanie 36 m2 1800 za tydzień, 37 m2 centrum miasta 1500, 49 m2 1900.
Nie wiem więc czego szukasz ale ja oglądałem nowocześnie urządzone mieszkania w nowszym budownictwie w centrum lub blisko centrum.
  • Odpowiedz
@duzy_krotki: jak ostatnio napisałem gdzieś komentarz że taniej w Chorwacji, Hiszpanii itd. to dostałem odpowiedź od laski:
"nie każdego stać na wakacje w Polsce"
Może woda zimna i sinice ale za to może być pogoda do dupy przez cały urlop xDDD
  • Odpowiedz
I jeszcze jedno, tego to ja kompletnie nie rozumiem - standard apartamentów/hoteli. Za 100 zł/os na noc w południowej Europie (poza Włochami i Francją) dostaniemy w pełni wyposażony apartament, za 100 zł w Polsce dostaniemy jakiś śmierdzący pokój, gdzie łaskawy Janusz dorzuci może czajnik elektryczny. W takiej Gruzji dostaniemy za tą cenę dowalony apartament w hotelu na 15 piętrze nad samym morzem.


@Cumulonimbus_Capillatus-32: toś dowalił do pieca. Akurat ja jeżdżę i
  • Odpowiedz
  • 0
@LouieAnderson

Gdynia i Gdańsk to nie Bałtyk tylko mocno brudne polskie jezioro xD. Poza tym chodzi mi o miejsca na poziomie, min 50m2, min 9 ocena i blisko moża. Porównuję z poprzednim rokiem, wg. mnie było minimum 30% taniej.
  • Odpowiedz
@magicznyfred: wkleiłem losowe hotele z wyszukiwarki. Są kurorty, hotele z dużą ilością gości, jak i hoteliki gdzie za 1600 byłem na hb w Grecji, z bdb jedzeniem.... i małą ilością pokoi. Co kto lubi, nie koniecznie musi być mega hotel na 5000 osób ;)

@Wykladzina55 Itaka, akurat przeglądałem
  • Odpowiedz