Wpis z mikrobloga

  • 0
@MakaronowyStwor akurat dźwięk tej szóstki mi się bardzo spodobał. Wcześniej się zastanawialem nad 350z ale to trochę zbyt hotwheelsowe mi się wydaje. Ogólnie myślę o V8 ze względu na to że ich dźwięk wcześniej mi się podoba od V6 czy większych rzedowek.

Ale jak masz jakiś pomysł to śmiało może odkryje coś nowego
  • Odpowiedz
@chaszczyk: to V8 od bmw, które chyba masz na myśli fajnie brzmi i fajnie jedzie, ale jest niesamowicie #!$%@?ące się. To nie są te stare V8 od BMW, że gniotsa niełamiotsa, te silniki n63 w starszej wersji 407 koni to dramat, te w wersji 450 niby są trochę poprawione, ale nadal dużo bolączek.

Co do samej szóstki - zależy która. Mi się bardzo podoba f13. Może popatrz za taką, ale w trzylitrowej benzynie.

Obecnie jak bmw to 3.0 - te konstrukcje im wychodzą od lat najlepiej i też bardzo fajnie jeżdżą, przy tym dobrze znoszą różne modyfikacje, a jeśli chodzi o dźwięk to zawsze możesz sobie jakiś customowy wydech
  • Odpowiedz
  • 0
@TestoDepot dzięki wcześniej posłuchałem na jutubie. Dopiero teraz poczytałem fora. Z tego co piszą to w sumie trzeba wymienić całe auto żeby jakoś jeździło ()
  • Odpowiedz
@chaszczyk: wszystko zależy od tego co się z tym autem działo wcześniej. Bęwu to jest taka marka, która nie lubi zaniedbań i tanich zamienników, co ludzie często olewają i później są różne tego efekty. Z drugiej strony w Polsce przy sprzedaży ludzie sobie później liczą chore pieniądze za auta bo "un włożył piniondze". Tak czy siak ja uważam, że wiele modeli lepiej ściągnąć z USA niż płacić januszowi na miejscu
  • Odpowiedz