Wpis z mikrobloga

@ikimrdbeietocytynal: To co mnie najbardziej denerwuje w wykopkach, czyli #!$%@? się znają i gówno wiedzą, ale każdy jest eksperem od wszystkiego. Na drugim nagraniu dokładnie widać jak gość w niebieskiej kurtce okłada kogoś leżącego na ziemi po głowie i policjant podbiegając do nich pierwsze co widział, to właśnie jego i to on w jego oczach był agresorem w tej szarpaninie. Dodatkowo policjant na którego wykopki wylewają teraz wiadro pomyj jako
  • Odpowiedz
Teraz sobie wyobraź, że to stany

a wiesz ze w stanach zdarzalło sie policjant strzelił nie w tego co trzeba? jestes sobie w stanie to wyobrazić?

Tylko nie wmawiaj mi, ze zrobili wszystko na tip-top

nigdy nie było to moim celem, zupełnie co innego miałem na mysli tworzac post przeciez
@uriel_ck:
  • Odpowiedz
@ikimrdbeietocytynal niejednokrotnie zastrzelili niewinną osobę i zdaje sobie z tego sprawę. Nie jestem specem, a wyrażam jedynie swoje zdanie i według mnie każdy z tych policjantów co stali i się przyglądali powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności karnej.
Ciekawi mnie dlaczego nikt nie wyjął teasera, a tylko jeden policjant się rzucił, a reszta stała jakby się przyglądali bójce szkolnej.
  • Odpowiedz
@niecodziennyszczon @ikimrdbeietocytynal takie zamieszania są właśnie przykładem jak może się skończyć np. zabawa w cowboya w czasie masowej strzelaniny. Wyobraźcie sobie, że ktoś atakuje w centrum handlowym albo innym miejscu i policja przybywa na miejsce gdy trwa jakaś wymiana ognia między obywatelem z bronią i mordercą. Albo dwóch obywateli z bronią i nie wiedza kto jest napastnikiem, a kto chce pomóc. Teoretycznie to wyśmiewane no-gun zone moze pomoc - ci
  • Odpowiedz
@ikimrdbeietocytynal: Sam nie wiem. Heheszki albo pomstowanie, że zglebował człowieka broniącego się przed nożownikiem dostały 2000 plusów i były pierwsze w gorących. Nasze sprostowania nie sięgają tak wysoko i większość wykopków zostanie z przeświadczeniem o złym policaju, który gnębi broniącego się przed napastnikiem Niemca.
  • Odpowiedz
@Gerard_z_Libii

@niecodziennyszczon @ikimrdbeietocytynal takie zamieszania są właśnie przykładem jak może się skończyć np. zabawa w cowboya w czasie masowej strzelaniny. Wyobraźcie sobie, że ktoś atakuje w centrum handlowym albo innym miejscu i policja przybywa na miejsce gdy trwa jakaś wymiana ognia między obywatelem z bronią i mordercą. Albo dwóch obywateli z bronią i nie wiedza kto jest napastnikiem, a kto chce pomóc. Teoretycznie to wyśmiewane no-gun zone moze pomoc
  • Odpowiedz