Wpis z mikrobloga

@ikimrdbeietocytynal: no właśnie i to wyjaśnia też że policjant próbował go powstrzymać a potem policjantka spacyfikowała bo nawet nie musiała widzieć za co ale jednak jej kolega próbował go obezwładnić gdy został zaatakowany. Ogólnie to i tak podziwiam za taką mobilizację policji w jednym miejscu, u nas pewnie minęło by z pół godziny zanim jakiś patrol by się pojawił a tymczasem koleś by dźgał wszystkich wokoło
  • Odpowiedz
@ikimrdbeietocytynal: W sumie niezły plot twist. Na początku myślałem, że to policjant wpadł tam właśnie dlatego na tego niebieskiego bo w zamieszaniu myślał, że to ten jest dźgającym. A teraz okazuje się, że to niebieski myślał, że ten, który leje dźgającego jest tak naprawdę dźgającym, zaś policmajster mógł zinterpretować to tak, że niebieski to współpracownik nożownika, który chce mu pomóc, co zresztą u się na chwilę udało. W sumie ciekawy
  • Odpowiedz
@ikimrdbeietocytynal: Racja, tutaj można odnieść wrażenie, że poszkodowany jest oprawcą. Ale i tak ktoś dał dupy z policjantów, bo dźgnięty policjant powinnien mieć ochrone swoich kolegów właśnie po to, by do niego nikt tak nie doskoczył. Pytanie tylko czy to wina policjanta, czy obstawy.
  • Odpowiedz
@ikimrdbeietocytynal

@darek-jg: tak, chciałem tylko dodać jako kontrargument dla powszechnie panującej narracji ze zly policjant zaatakował białego niemca, faktycznie było zamieszanie i mogli sie pomylic


Nie no #!$%@? bez jaj xd jak się #!$%@? mogli pomylić xd Psy nie od tego są by stać przed akcją i pomylić typów xdddd
  • Odpowiedz
@ikimrdbeietocytynal jasne, że są ludźmi ale mieli tutaj prostą sprawę do załatwienia, upewnienie się do którego z dwóch osób ruszają. To są osoby „szkolone” do tego by takich błędów nie popełniać. Ty, ja i ktokolwiek postronny owszem mógłby się pomylić i nie byłoby w tym nic złego ale nie w przypadku gdzie pomyłka może kosztować życie - a nie musiała
  • Odpowiedz
@le1t00 Ale w którym miejscu policja się tutaj pomyliła? Policant rzucił się na typa, który klepał innego typa, który próbował powstrzymać nożownika. Gdzie tu pomyłka? Wykopki chyba od wczoraj jeszcze nie ochłonęły i nie potrafią przeprowadzić na nowo procesu myślowego z innego punktu widzenia xD
  • Odpowiedz
@ikimrdbeietocytynal wspaniała akcja policji, trzech typów się leje, a ci stoją i się patrzą, ruszaja dopiero, jak ich kolega dostaje kosę w plecy. Nie mają paralizatorów? Gazu pieprzowego? Tylko nie wmawiaj mi, ze zrobili wszystko na tip-top.
Nie mam pojęcia czy to wina braku wyszkolenie, czy sytuacji politycznej, że strach ruszyć kogoś innego niż białego.
Teraz sobie wyobraź, że to stany, myślisz, że żaden policjant nie zwróciłby uwagi na to kto
  • Odpowiedz