Wpis z mikrobloga

@Logan00: a dzikie krowy przecież ich nikt nie doi, hahahaha jakby tak było z kobietami by błagały na ulicy byle chłopa o wydojenie ale by była zabawa hahaha
  • Odpowiedz
@Logan00: To tak nie działa, krowa nie jest jakimś magicznym ssakiem co robi z siebie sama mleko jak owcy rośnie wełna. Jest takim samym ssakiem jak każdy inny żeby dawać mleko musi urodzić.
  • Odpowiedz
@ish_waw: jako dziecko u dziadków na wiosce sam ciumkałem z krowich wymionek. Nawet z siostrą się dla żartów opryskiwaliśmy. Babcia nazywała to spuchowym śmingusem-dyngusem i kwiliła z rozbawienia wraz z dziadkiem
  • Odpowiedz
@ShowBiz: i niezdrowa ( ʖ̯) tego chcą dla was lewaki, przecież możecie sobie iść kupić od bigpharmy brakujące witaminy i aminokwasy w czym problem, od tej samej która produkowała cyklon b np. i przymusiła was łapówkami dla polityków do nietestowanych szczepionek xD
  • Odpowiedz
@ish_waw nie dość że roślinne jest 10x tańsze w produkcji więc doją hajs na frajerach to w dodatku jest właściwie trucizną xd w porównaniu do zwykłego masła xd
  • Odpowiedz
jeżeli krowa nie zostanie wydojona to umrze, a na to nie mogę pozwolić


@Logan00: może dlatego że wcześniej została zgwałcona i zostało jej odebrane małe który by to mleko wypiło?
  • Odpowiedz
@ish_waw: margaryna powstała tylko i wyłącznie jako tani zamiennik masła, gdyż w pewnym okresie masło stało się towarem luksusowym i było trudno dostępne. Mózg mi rapuje gdy pomyśle że już od dekad nie mamy tego problemu, a mimo to są ludzie "wychowani" na margarynie którzy ciągle ją kupują i jeszcze myślą że jest zdrowsza xD
Tak samo pamiętam wpis jakiegoś mirasa ze starymi przepiśnikami i przepisami na wypieki- w co
  • Odpowiedz