Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Czyli komunista analfabeta


@zimowyporanek: Napiszesz może w którym słowie jest błąd?


A mamy (72l.) się zapytam, jak tam sex z nowym kochankiem ( ͡ ͜ʖ ͡)

Gała to nie seks.
  • Odpowiedz
@andrey7: Typ w niebieskim lepszy od całego plutonu tej policji. Od razu ogarnął i wyrzucił nóż (25 sekunda) gdy była taka możliwość.

A co do policja - no nie podumała i widać braki w szkoleniu okiem laika. Ale też bez przesady - przynajmniej na tym filmiku w miarę ogarniają, a łatwo pomylić kto jest kim w takich sytuacjach (plany się kończą gdy ktoś dostanie po mordzie parafrazując klasyka).
  • Odpowiedz
@Mandarex: To było a`propo twojej odpowiedzi na mój żart. Nie zrozumiałeś, więc nie kontynuowałem. A mi się podoba nerw, po tym jak zrozumiałeś, że cię wujek w "uja" cały czas robił. (òóˇ)
  • Odpowiedz
@Urajah:

Typ w niebieskim lepszy od całego plutonu tej policji


#!$%@? jak wojskowi starej daty w materiałach superexpresu, którzy zawsze by wybronili wszystko jak Neo z Matrixa. Dopiero się z nich śmialiście jak strzelano do Fico, przygłupy.
  • Odpowiedz
@andrey7 najgorsze w tym wszystkim jest to że jak widać na nagraniu większość w szeregach policji to policjantki które nie zrobiły nic oprócz darcia, nie bardzo to rozumiem przecież aktualnie we wszystkich filmach i serialach Kobiety są super bohaterkami, ratują świat przed złem. Życie szybko weryfikuje #!$%@? tego świata.
  • Odpowiedz
Dopiero się z nich śmialiście jak strzelano do Fico, przygłupy.


@eeehhh: Nie wiem kto jest ze mną w worku do którego mnie wrzuciłeś.

#!$%@? jak wojskowi starej daty w materiałach superexpresu, którzy zawsze by wybronili wszystko jak Neo z Matrixa.


@eeehhh: Jak się mają nasze (domniemane) fantazje na temat własnej zajebistości, do tego, że typ faktycznie obezwładnił nożownika i zachował trzeźwość umysłu by od razu zabrać broń zamachowcy?

Tutał
  • Odpowiedz
@Mandarex: To może mała zagadeczka: 2 gości się tłucze, jeden nakrvia aktywnie nożem, drugi macha rączkami - nasze orły ze straży miejskiej by zauważyły od razu, kto stwarza większe zagrożenie. I tak dobrze, że ta banda niby policjantów kredami nie zaczęła rysować apelu o pokój. Ci policetardy taką grupą co tam są, to powinni z tarana wejść jak już to w obu i przytulić ich do ziemi.
  • Odpowiedz
2 gości się tłucze, jeden nakrvia aktywnie nożem, drugi macha rączkami - nasze orły ze straży miejskiej by zauważyły od razu


@trolololek: To może mała zagadeczka, muslim wyciąga nóż i zaczyna dźgać ludzi, ale przechodzień wytrąca mu ten nóż z ręki i go zabiera, strzelamy do człowieka z nożem czy jednak nie? XD
  • Odpowiedz
@andrey7:W USA jakby miał nóż w ręku i zrobił krok w stronę policjanta bądź innej osoby nie wypuszczając go z rąk, to by miał tyle dziur w ciele że by nikomu nie zrobił krzywdy
  • Odpowiedz
@Mandarex: Jeśli z tym nożem zbliża się w kierunku innych ludzi czy policjantów i nie reaguje na polecenia - nie mówiąc już o wymachiwaniu nim - to ładować bez zastanowienia, chociażby w udo, żeby ostudzić zapał delikwenta - jak dalej nie reaguje to czapa.
  • Odpowiedz