Wpis z mikrobloga

@Zgrywajac_twardziela po prostu kasa chorych płaci . Ja dostałem rachunek ze szpitala na 20 euro. W Belgii się płaci za wszystko- idziesz do lekarza czy prywatnie czy państwowo i płacisz. Czasem płacisz całość i ci oddają część a czasem od razu płacisz tylko swoją część a resztę przelewa np szpitalowi kasa chorych.
  • Odpowiedz
@wsmith84 ja mam tak zajebiste dzieci ze nawet gdyby moja żona umarła nie chciałbym więcej z inną kobietą. A męski pierwiastek od zawsze mam gdzieś. Rzuciłem IT by piec chleby i bułeczki, panie jakbym nie czuł się wystarczająco facetem to ktoś by mógł mnie tym zawstydzić a tak mam to głęboko w dupie bo przecież nie ktoś decyduje jak męski jestem a tylko ja mam tu coś do powiedzenia
  • Odpowiedz
@wykopowy_brukselek:

A męski pierwiastek od zawsze mam gdzieś. Rzuciłem IT by piec chleby i bułeczki, panie jakbym nie czuł się wystarczająco facetem to ktoś by mógł mnie tym zawstydzić a tak mam to głęboko w dupie bo przecież nie ktoś decyduje jak męski jestem a tylko ja mam tu coś do powiedzenia

Nie żeby coś, ale bycie piekarzem to turbo męski zawód, jak żyję nie słyszałem o kobiecie piekarzu (
  • Odpowiedz
@wsmith84 26’lat z jedną kobietą żyje. Nawet jakbyśmy się rozstali czy coś to zanim bym chciał coś z inną robić a co dopiero dzieci jakieś mieć już bym starym człowiekiem był. To już lepiej zrobić sobie wazektomie niż dzieci witam starym wieku
  • Odpowiedz