Wpis z mikrobloga

@Jailer: Mój kolega w 2012 roku się przewrócił na manewrach i sobie nos rozwalił i jakoś media lokalne dotarły do tych informacji i powstał artykuł "żołnierz ranny podczas ćwiczeń"
  • Odpowiedz
rannych polskich żołnierzach na polskiej granicy


@Jailer: nie wiem, nie interesuję się, nie widziałem ale np. policjanci zwykle są ranni w każdej nawet najmniejszej kolizji z nie-swojej winy bo wtedy L4 i odszkodowanie wpada,

nie wiem jakie rany odnoszą żołnierze ale jeżeli w użyciu są szyszki i patyki to opłacalnie jest się nadstawić, odnieść "obrażenia" i mieć wolne wakacje
  • Odpowiedz
  • 0
@Pawelkolega: @SpalaczBenzyny https://tvn24.pl/bialystok/dwoch-polskich-zolnierzy-rannych-na-granicy-st7941797

Agresywni cudzoziemcy, znajdujący się za techniczną barierą, kilkukrotnie zaatakowali polskie służby. W wyniku agresywnych zachowań poszkodowanych zostało dwóch żołnierzy, których przewieziono do szpitala – poinformował starszy chorąży Michał Bura.

Dodał, że migranci mieli ze sobą niebezpieczne przedmioty i narzędzia, którymi rzucali w kierunku żołnierzy. Dwóch z nich doznało urazu twarzy.

Bura poinformował, że żołnierze trafili do szpitala, gdzie otrzymali pomoc chirurgiczną. Jeszcze w środę opuścili szpital.
  • Odpowiedz