Wpis z mikrobloga

#emigracja
#samochody
#audi
#skoda
#praca
Po 8 latach zmieniłem robotę....wczoraj miałem ostatni dzień w starej od wtorku zaczynam nowa...ale w zasadzie, ja o czym innym. Właśnie odebrałem samochód służbowy, bo w nowej robocie będę duzo podróżował. Samochód nówka sztuka, Octavia kombi, 2.0 diesel...do tej pory jeżdżę Audi A6, z 2012 roku, tez 2.0 tdi...no i ja poerd0le, co za przepaść. Ta nówka sztuka skodzina, nie umywa się w żadnym zakresie do dwunastoletniej audicy. Chiński plastik, komfort jak w jakimś vanie, nie mówiąc o osiągach...myślałem żeby audi wystawić na market, bo jeszcze rozsądny grosz bym za nią dostał, ale teraz mam ogromne wątpliwości i nie wiem czy nie będę jej trzymał jako "weekend car" ¯\(ツ)/¯
  • 11
  • Odpowiedz
@OrzechowyDzem: zdaje sobie sprawe, ze dwa rozne segmenty, ale tu jest porownanie auta dwunastoletniego z przebiegiem powyzej 200k, a nowki sztuki, prosto od dealera. Ta Skodzina to taczka, w kolorowym opakowaniu, w porównaniu, do starej, dobrej A6 C7.
  • Odpowiedz
@mirek_wyklety: ja zaliczyłem przesiadkę z A6 C7 3,0 TDI do nowego Superba 3, 2.0 280. Przepaść na korzyść Skody, Audi praktycznie nic nie mialo lepszego. Bylo mniejsze, wolniejsze, głośniejsze, spalanie i tu i tu podobne, naped 4x4 w Skodzie na co dzień nie różni się niczym od mitycznego torsena, Skoda bardziej przemyslana i ma wiecej bajerow
  • Odpowiedz