Wpis z mikrobloga

@CzikaKiri: o widzicie ooooo już wyrabia. Jaśnie pan dołączył do tagu w samo południe. Nie tak łatwo wybudzić się z benzotyskiego letargu, co??? Panele zarzygałeś czy do miski zdążyłeś , awanturniku?
  • Odpowiedz
  • 1
@bellacavem: Prawdziwy Szeryf tagowy zaczyna wyrabiać właśnie w samo południe! A co do paneli , to właśnie coś się popsuło mi wczoraj z nimi, spryskiwacze w ogrodzie przez to nie działają, a roślinki trzeba podlać, zaraz będę biegał z konewką i wiadrami, także dziś was nie POpilnuję na 100% na tagu.
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: Nie warto, będzie burza. Podleje a Ty nie mnie się tłumacz tylko żonie. Dobrze wiem,że w ogrodzie masz buteleczki pochowane i po podlewaniu będziesz napruty. Myślisz, że kto Ci cichaczem podpija te trunki i wody dolewa?
  • Odpowiedz
  • 1
@bellacavem: Nie mów mi o burzy nawet! To jeszcze gorzej, bo są świeże sadzonki jakiegoś curestwa posadzone przez żonę i zaraz mnie zagoni do przykrywania tego jakąś płachtą specjalną ("jedwabnikiem" jak to nazywa) - to min. z godzina roboty, a później z 40 min. na ściągnięcie tego. Aż sprawdziłem pogodę, na szczęście małe prawdopodobieństwo, mnie przestraszyłeś okrutnie tą "burzą".
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: trzeba było ogórki, pomidory, inne wege roślinki posadzić a nie marihuanę. Teraz będziesz tyrał przy tym z nachami pełnymi ze strachu, że sąsiad też taki konfident jak Ty i zgłosi Ciebie do dzielnicowej. A burza będzie, siewco chaosu.
  • Odpowiedz