Wpis z mikrobloga

@Programista500plus: to chyba Ty nie bardzo rozumiesz.. no przecież tacy OGROMNI patrioci jak Ziemkiewicz wypominają każdemu że posyłają dzieci na "zgnił zachód", a po cichu sam to robi opłacając czesne na Oxfordzie. A przecież mógł tymi 100 tys. rocznie wesprzeć Naszą Polską uczelnię.. no nie wiem jakiś KUL.. Co ciekawe sam ma zakaz wstępu do Anglii, a przynajmniej było o tym głośno 3-4 lata temu, kiedy to zatrzymali go w
  • Odpowiedz
to ten jelop co pluje na zachod i posyla tam corke na studia, jak wschodni satrapowie z roSSji?


@SUBAGAZI: Argument że nie można korzystać z edukacji kraju, którego kultury się nie lubi jest tak samo z sufitu, jak ten, że Niemcy czy Francuzi nie powinni w Polsce lokować przemysłu bo mają nas za trzeci świat. Można się wykształcić za granicą i wrócić do ojczyzny pracować, pojmujesz?
  • Odpowiedz
to ten jelop co pluje na zachod i posyla tam corke na studia, jak wschodni satrapowie z roSSji?

@SUBAGAZI: Ten sam, do tego jak zwróciłem kiedyś na to uwagę jednemu z jego wielbicieli, to prawie mnie zapluł #!$%@?ąc jakie to dzieci są teraz niezależne i że on #!$%@? mógł z tym zrobić xd.
  • Odpowiedz
@Arsenazo: nietrafione porównanie..
Ziemkiewicz który uważa zachodnie uczelnie za wylęgarnie zepsucia vs wyimaginowany argument o postrzeganiu Polski.
Bardziej by pasowało to co się dzieje na tagu biedronka, że ktoś uważa że ten sklep to zastawione alejki, syf, burdel z etykietami i długie kolejki, po czym i tak leci tam na zakupy.
  • Odpowiedz