Wpis z mikrobloga

@Kenpaczi: gratki, nie czytaj tych zjebow co sami nie potrafią walczyć ze swoimi nałogami tylko wszystko zwalają na polki na tagu przegryw XD trzymam kciuki mordo
  • Odpowiedz
co to za wolność skoro ciągle o tym myślisz


@Deladomboix: Nic głupszego i pozbawionego empatii nie widziałem od dawna. Stare powiedzenie mówi że jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to się nie odzywaj.
  • Odpowiedz
@Kenpaczi: mega gratulacje. Każdy, kto podejmuje walkę z tym gównem i wygrywa, powinien mieć specjalne miejsce w niebie. Piona i życzę kolejnego roku w trzeźwości!
  • Odpowiedz
@Hadolf_Itler: z tego co kojarzę to alkoholicy to ok. 2% spoleczenstwa. 700-900 tys ludzi. A zagrożonych jest 2,5 mln. +3-4 mln osób które żyją z alkoholikami i dostaje swoje rykoszetem.

@Pethaf: zdziwilbyś się ilu jest alkoholików udaczników. Lekarze, politycy i inne wyższe sfery. To nie jest tylko patus czy żul. Także nigdy nie wiesz kiedy stres czy życiowa katastrofa nie rozwali Cię tak mocno, że będziesz sięgał kieliszek
  • Odpowiedz
nigdy nie rozumiałem tego liczenia sobie jak długo się rzuciło jakiś nałóg. sam paliłem przez kilka lat nałogowo papierosy. rzucilem z braku kasy. liczyłem pierwsze miesiące bo myśl że gdybym zapalił to straciłbym ten czas mi pomagała żeby nie sięgnąć po szluga. ale po kilku miesiącach już przestawałem o tym myśleć a po kilku latach w ogóle o tym zapomniałem. wiem tylko że musiałem rzucić gdzieś w okolicach 2010 roku. z alkoholem
  • Odpowiedz
O, kolejny patus który się chwali swoim niepiciem XD Gratu k*rwa lacje, jesteś tak wolny od alkoholu że musisz mieć apke która liczy Ci dni ile nie chlejesz XD Absurd

A co do reszty komentujących - dla was alkoholikiem będzie każdy kto czerpie przyjemność z wypicia piwka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale ja mam to gdzieś, mówię to otwierając zimniutkie, smaczniutkie piwko do grilla, a wypije takich pewnie
  • Odpowiedz