Wpis z mikrobloga

@Kenpaczi: pamietaj zeby sie nigdy nie poddwac. Czlowiek wiesz, mysli ze juz skoro tyle przeszedl, i ten tego i ze juz jest gitara, a moze p--------c Cie z nienacka. Just saying.. Mi tak sie zdarzylo chyba w drugim roku niepicia, myslalem ze juz najgorsze za mna, a jak mnie scisnelo to nie wiedzialem o co chodzi ze mi sie tak zachcialo sie napic. Teraz jestem chyba na 6 czy 7
  • Odpowiedz
@HrabiaZet: I ty to wysnułeś po jego jego wpisie ?;) kuerwa nie no psycholog jak nie pacząc. Napewno wiesz o czym on myśli, co liczy.. powiedz mi lepiej jakie numery w totka będą skoro Ty tak wszystko wiesz
  • Odpowiedz
I ty to wysnułeś po jego jego wpisie ?;) kuerwa nie no psycholog jak nie pacząc. Napewno wiesz o czym on myśli, co liczy


@oink_oink: wiem bo sam jestem alkonem i znam masę takich ludzi oraz tych "nawróconych"... ale mam swój mózg.

powiedz mi lepiej jakie numery w totka będą skoro Ty tak wszystko wiesz


@oink_oink: Tego nie wiem...ale : 7 12 20 27 33 36
  • Odpowiedz
@HrabiaZet: ręce opadają. Więc jak alkoholik to od razu kolęd m wszystkie cechy ludzi jak ty to widzisz. I nie czujesz jak projektujesz ? Każdy jest indywidualny, już jak psycholog powinieneś to wiedzieć.najlepiej. j też jestem alkoholikiem i w cale nie myślę w ten sposób co Ty, nic nie odliczam, oj też nie musi nic odliczać..
  • Odpowiedz
@oink_oink jest tak jak mówisz. Ja w takiej sytuacji daje sobie czasem zielone światło na zapalenie zioła. Lata temu paliłem codziennie, ciężko było przestać. Jednak to nawet nie 1/100 konsekwencji jakie miałem przez alko. Chyba z racji wieku widzę też ujemne strony palenia i zwyczaje nie chce już tego robić codziennie. To że jednego wieczoru na dwa trzy miesiące zjem więcej niż powinienem, troszkę gorzej się wyśpię to jestem w stanie
  • Odpowiedz