Wpis z mikrobloga

A tyle kosztuje dewelopera obecnie wybudowanie metra, szkolonko sprzed 5 godzin XD

Cała reszta ceny sprzedaży to jest marża, sekretarki, AC na Urusa czy cokolwiek.

Żeby było śmieszniej podobne koszty na zachodzie są 2 do 3 razy wyższe, a ceny mieszkań obecnie niższe. Dlatego PILNIE POTRZEBNE są kredyty 0%.

#nieruchomosci #deweloperka #ekonomia #gospodarka
mickpl - A tyle kosztuje dewelopera obecnie wybudowanie metra, szkolonko sprzed 5 god...

źródło: budowa

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@mickpl: potwierdzam kwoty ze zdjęcia. Właśnie kończę ogród wokół mojego domu. Od początku budowy wpisywałem w kąkuter wszystkie wydatki (od pozwoleń, projektu itd. aż po kostkę brukową, trawę i roślinki do ogrodu).
No i wychodzi, że dom kosztował mnie około 4500zł za m2 podłogi, a za m2 powierzchni użytkowej wychodzi około 5500zł. Bo mam dom z użytkowym poddaszem, więc jest trochę skosów a pod nimi podłoga która nie wlicza się
  • Odpowiedz
@mickpl

A rząd pracuje nad 0% bo ktoś tam dostał jakieś ochłapy z tej chorej kasy na kampanię.


Nie zapominaj, że to dzięki wykopkom KO dorwała się do władzy mając w swoim programie "Mieszkanie na start w kredycie 0%" także możesz podziękować ludziom z tagu #nieruchomosci ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz