Wpis z mikrobloga

  • 1
@L3gion "Kolarze" jechali pociągiem? Takim nieekologiczny środkiem transportu? A to hipokryci, przecież mieli rowery.
  • Odpowiedz
  • 1
Oj tak typowy post tworzący kolejne sztuczne wojenki.


@Kakaladze: Gdy masa ludzi ma złe doświadczenia z (zawodowymi) rowerzystami, w tym ja prawie codziennie widzę co potrafią o---------ć na drogach, to może jednak nie jest to sztuczna wojenka tylko problem z mentalnością danej grupy.
  • Odpowiedz
@L3gion No popatrz a ja jako uczestnik ruchu mam codziennie złe doświadczenia z każdą możliwą grupą:

Od pieszych, przez samochody, po rowery i motocykle.

I wybacz ale statystycznie jako pieszego to kierowcy aut częściej chcą mnie zabić niż rowerzyści.

Ale czy to nadal powód by się rzucać na daną grupę? Chyba jak ma się dość wąskie postrzeganie świata.
  • Odpowiedz
@t2000: @Kakaladze @L3gion @Kakaladze @L3gion @odysjestem

Szkoda tylko że nikt nie powie że kierowniczka za bezpodstawne przerwanie pociągui i wezwanie SOK została na chwilę odsunęta od roboty

Sprawa miała też inne przykre konsekwencje. Zarząd spółki podjął bowiem decyzję o czasowym odsunięciu kierownik pociągu od wykonywanych czynności pracowniczych. Zdaniem rzecznik spółki wynikała ona jednak „z troski o bezpieczeństwo ruchu kolejowego oraz samego pracownika” a odsunięcie „było
  • Odpowiedz
@sylwke3100: akurat słuszne jest odsunięcie na chwilę od wykonywania czynności tego samego typu w przypadku jakiegokolwiek nierozwiązanego konfliktu. Jednym daje czas na ochłonięcie, innym na dojście do tego kto tu faktycznie jest kim.
  • Odpowiedz
Zarząd spółki podjął bowiem decyzję o czasowym odsunięciu kierownik pociągu od wykonywanych czynności pracowniczych.


@sylwke3100: Zarząd w skład którego wchodzi Andrzej Wasilewski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz