Wpis z mikrobloga

masz dowód? Zdjęcie szczochow/kupy? Wchodzenie na plac zabaw z psami nie jest zabronione, więc o co chodzi?


@gybefan: o. jest kolejny jak ze zdjęcia. pies ci mordę lizał.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ostatnio mój pies załatwił się zaraz przy placu zabaw, no to sprzątam i chciałam wyrzucić woreczek z kupą do śmietnika na placu zabaw. Wchodzę (sama bez psa), a jakaś baba się drze na mnie z balkonu, że to plac zabaw a nie na kupy. Odpowiadam, że śmietnik to śmietnik i wrzuciłam do wspomnianego śmietnika i wyszłam. I naszło mnie czy bombelki też się bawią grzebiąc w śmietniku czy jak, że
  • Odpowiedz
  • 1
@miras_kurka to był śmietnik na uswięcona kupę brajanusza i ojcowska taterkę, a nie worek z łajnem po kundlu. Takich miejsce jest na trawniku jak tradycja każe.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: za to powinno się z urzędu odbierać psy. Popularne teraz robić sobie z psa alternatywę dla dziecka i psiarze wchodzą na wyższy poziom. Niedługo zaczną zapisywać psy do przedszkola bo to przecież mój bombelek.

Sam mam psa, traktuje go jako członka rodziny ale jestem w takich sprawach bardziej cięty co nie jedna osoba bez zwierząt. Tak samo sprzątanie po psie to powinien być obowiązek, prawnie uwarunkowany. Zwiększyć kary o 10
  • Odpowiedz
  • 0
Popularne teraz robić sobie z psa alternatywę dla dziecka i psiarze wchodzą na wyższy poziom. Niedługo zaczną zapisywać psy do przedszkola bo to przecież mój bombelek.


@KarLak jesteś w tyle. Już są przedszkola dla psów (jakby nie można było tego nazwać inaczej). Tak samo na przyjście szczeniaka robi się wyprawkę jak dla noworodka.
  • Odpowiedz