Wpis z mikrobloga

  • 1162
@LatajacyJeczmien: stare baby maja ból dupy że to nie one, młodsze maja ból dupy że to nie one, a te w odpowiednim wieku maja ból dupy że nie wybrał ich, jeśli panowie mają ból dupy to tylko że nim nie są
  • Odpowiedz
stare baby maja ból dupy że to nie one, młodsze maja ból dupy że to nie one, a te w odpowiednim wieku maja ból dupy że nie wybrał ich, jeśli panowie mają ból dupy to tylko że nim nie są


@dvnx: +1, w pełni się zgadzam a tutaj mamy przykład @njdnsjdnjs xD
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: Klasyczne cope'owanie w sieci. Ty byś nie tknęła Leonardo di Caprio, tak samo jak inny męski Wykopek odrzuciłby Julię Wieniawę, bo "nie w jego typie" xD. Prawda jest taka, że gdyby w jakimś ultraniemożliwym scenariuszu na jakimś bankiecie uderzył do Ciebie bogaty, świetnie ubrany, wpływowy i sławny Leonardo di Caprio, to nogi by się pod Tobą ugięły i w mig porwały i zawiodły Cię do jego prywatnego odrzutowca xD.
  • Odpowiedz
  • 13
@dvnx bardzo lubię go jako aktora i zawsze oglądam filmy nowe z nim, jednakże nie interesuje mnie jego życie prywatne, niech robi sobie z nim co chce ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mam 33 lata to jaka kategoria xD

@Cernold on nigdy nie był jakoś super umięśniony, zawsze po prostu był szczupły. Wydaje mi się, że nie dba tak o to, bo ma tak wyrobioną markę, że
  • Odpowiedz
@quattro-ottavi takie podejście ma ktoś komu brakuje czegoś w życiu, np. poczucia własnej wartości, spełniania lub kompleksy. Ja jakby do mnie uderzyła Julia Wieniawa, to bym ją zlał, tak samo jak zlewałem każdą dziewczynę, która wyraziła chęć na "bliższe" spotkanie. Wystarczy być w związku,w którym jesteś szczęśliwy. Ponadto, nie mam pojęcia jak wygląda Julia Wieniawa, ale żona by mi na pewno podpowiedziała kto zacz ( ͡º ͜ʖ͡º
  • Odpowiedz
Mam 33 lata to jaka kategoria xD


@Konkol: dla DiCaprio to pewnie jesteś w kategorii "przedkremacyjnej" xD

Julia Wieniawa


@historiofil: to tylko przykład (w mojej ocenie słaby, bo ona jest słaba jak na celebrytkę). Wstaw sobie imię i nazwisko dowolnej celebrytki, bo której waliłeś gruchę i to właśnie ona proponuje Tobie wspólne życie.
  • Odpowiedz