Wpis z mikrobloga

Jak odchodzisz z pracy, w której ci się nie podoba, to jesteś miękkim słabeuszem, bo wiadomo, że silny człowiek robi dokładnie to czego nie lubi, żeby jego szef był bogaty.
Przecież pracowanie przez 10-15-20 lat w pracy, której nienawidzisz to jest odwaga, a nie jak Ci smutni zastraszeni ludzie, którzy zmieniają prace i dostają lepsze warunki lub podwyżki :)

#antiwork #praca #pracbaza #korposwiat
MudDuster - Jak odchodzisz z pracy, w której ci się nie podoba, to jesteś miękkim sła...

źródło: where-is-the-courage-in-that-v0-rp6td9uxk42d1

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@MudDuster: silni ludzie nie mogą doczekać się weekendu, by tylko zanurzyć się w alkoholu i innych używkach, by chociaż na chwilę zapomnieć o swoim życiu zawodowym i w bardzo szkodliwy sposób radzić sobie z rzeczywistością xD
  • Odpowiedz
@MudDuster: Mam wrażenie, że gen z wszędzie się nie podoba, a oczekiwanie że będą się wywiązywać ze swoich obowiązków toksyczne. Najlepiej gdyby dostali wszystko za darmo, bo im po prostu się należy.
  • Odpowiedz
@groman43 najpierw dobrze byłoby żeby gen z tak zwane dostalo pracę, bo jednak dalej sprawdzana jest przydatnosc pracownika zanim jakakolwiek wyplata zostanie wyplacona
  • Odpowiedz
@MudDuster: Prędzej będzie ta bariera, że nikt nie zatrudni ze względu na krótkie staże pracy, albo na wiek. Potem będzie płacz, że nikt nie chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
nikt nie zatrudni ze względu na krótkie staże pracy


@Kapersky: Nie widziałem, żeby kogoś faktycznie to dotyczyło a maiłem kumpla, który w 1 rok miał 3 prace.

albo na wiek

To już prędzej. Typowa dyskryminacja.
  • Odpowiedz
@MudDuster: ja miałem w ciągu 7 lat 6 miejsc pracy - za każdym razem pytano się mnie dlaczego tak krótko.

Jak wspomniałem o tym, że kasa zaczęła się nie zgadzać to od razu przechodzili do innego pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz