Wpis z mikrobloga

@lepaq: Mateusz jest niekompatybilny mentalnie z naszym pepem, to troche inne kosmosy.

Ja doceniam że Probierz Jacy Góralskiego nie powołał. Ten jest kompatybilny.
  • Odpowiedz
@lepaq: "Nie może przecież wiedzieć, w jakiej formie będę we wrześniu. Tak nie zachowują się dorośli ludzie. Jeśli trener nie widzie mnie w kadrze, to niech mi to powie w oczy" - żalił się Polanski. Brak tego zawodnika może być poważną stratą dla drużyny narodowej."
  • Odpowiedz
@lepaq: "Uwielbiam reprezentować swój kraj", zapytam tylko, ile on czasu mieszkał w Polsce ze takowo napisał? Po jego grze w reprezentacji a klubie to daleko mu do zaangażowania Kuby Błaszczykowskiego i identyfikowania się z reprezentacją
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 1
@Anjay no bo to w jego stylu decyzja, tak samo jego zatrudnienie nie wygladalo by to była obiektywna, profesjonalna decyzja z całym szacunkiem dla Probierza I Czarka, po prostu kolesiostwo
  • Odpowiedz
@lepaq: wiesz co? Takie oświadczenie to mógłby napisać Kędziora, Bogusz czy nie wiem Płacheta albo Kapustka, a nie ten koleś co dwa lata temu nawet nie wiedział gdzie Polska leży na mapie, i czy u nas się mówi po polsku czy może niemiecku czy rusku.
Żenujące to po prostu jest, i by się tak nie ośmieszał.

A tak btw, to Kasz to wiele zrobił żeby Polska na tym Euro nie
  • Odpowiedz