Wpis z mikrobloga

Mój trzeci dzień w środowiskowym domu samopomocy.
Mimo że nie jestem nawet zapisany, to dzwonią, pytają się i zapraszają.
Prawie nie przyjechałem, bo źle się czułem, ale śds o dziwo nawet wylał po mnie samochód i podwieźli mnie.
Poszliśmy do kina, gdzie leciał niezbyt ciekawy film "istoty fantastyczne".
Podczas seansu czly czas się bałem że będę musiał iść do toalety i nie będę wiedział gdzie, źle wytrwałem do końca i poszedłem za tłumem, który na szczęście kierował się do WC.
Potem jedliśmy pizzę ( ͡ ͜ʖ ͡). Jeden agent podrywał panią psychoterapeutkę xD.
Niestety nadal z nikim nie gadalem, tylko odpowiedziałem na parę pytań. Raczej wątpię, że nawet tu się zintegruje z grupą.
I koniec.

#przegryw ##!$%@? #qewnakwadracie #asperger
qew12 - Mój trzeci dzień w środowiskowym domu samopomocy.
Mimo że nie jestem nawet za...

źródło: temp_file6024873091085803197

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
Ech normik byłby bardzo zadowolony jakby zamiast siedzieć w pracy miał taki dzień, ze podwózka kino i pizza za free, a dla autystyka mordęga. Świat jest pełen paradoksów.
  • Odpowiedz
@Nowekonto1238: ja tam sie ciesze, że takie osoby z moich podatków dostają pomoc. nie można tylko jednej jedynej grupie pomagać jaką są chore dzieci. każdemu potrzebującemu należy sie pomoc i wsparcie
  • Odpowiedz
@Dapred: mam mieszane uczucia, z jednej strony to są grosze, taka pizza plus kino to co? 50zł/os? Chemioterapia to kilkadziesiąt tysięcy i nikomu się jej nie odnawia. Ale nie wiem czy to nie jest uczenie, że "państwo da". Może by mogło być tak, że transport za free, na kino set de symboliczna skladka i ta trasa da koniec jako taka "niespodzianka" niech będzie też za free.

Po prostu niech na cokolwiek
  • Odpowiedz
@mwmichal: moim zdaniem źle patrzysz. Jesli panstwo da transport ale nie da kina to potrzebujace osoby się zniechęcą, nie wezmą udziału bądź nie stać ich. Idąc tym tokiem rozumowania to można powiedzieć, że wszelkie znieczulenia, igły, w sumie prąd niech płaci osoba która jest w szpitalu i aktualnie z tego korzysta.
Dzięki takim wyjazdom może nasz mireczek zacznie pracować i płacić podatki? Samo to zwróci z nawiązką ile państwo zainwestowało w
  • Odpowiedz