Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Narzeczona powiedziała do mnie "mały" przy swojej koleżance jak pojechaliśmy do niej w odwiedziny. Rzuciła coś w stylu: mały, weź jeszcze to z samochodu. Nie było to powiedziane ani z żartem, ani z sarkazmem. Nie wiem co o tym myśleć. Czy to powinien być dla mnie red flag? Nie zareagowałem tylko zwyczajnie uznałem że nie usłyszałem. Jak powinienem zareagować następnym razem?

Trochę mi to weszło na psychę bo faktycznie nie jestem jakiś wyrośnięty (172cm wzrostu i 63kg) i nie noszę w spodniach 20cm bakłażana ale kompleksów nie mam.

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #zalesie #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 21
  • Odpowiedz
ale kompleksów nie mam


@mirko_anonim: Masz i przestań się oszukiwać, bo zrozumienie tego to pierwsze rzecz do poprawy. Jeśli masz problem z takimi rzeczami to powinieneś to przedyskutować ze swoją narzeczoną nie z wykopem. Poza tym przesadzasz to jest normalne, że kobiety mówią do swoich facetów czasami w ten sposób bo uwaga one też mają swoje poczucie humoru, no chyba, że słuchasz na poważnie tych pierdów osób które głoszą, że
  • Odpowiedz
@mirko_anonim nigdy przenigdy nie puszczaj takich słów płazem, odpowiedz: co gruba/pryszczata/desko? dodaj co najbardziej pasuje, nigdy nie odpuszczaj kobiecie takich rzeczy
  • Odpowiedz
raczej jednak masz kompleksy


@theoretically: bo zastanawia sie czy kobieta ktora nim gardzi, jest red flag? :p

powazna ty jestes? a jak chlop do ciebie mowilby w taki sposob, tylko przy kolegach, to tez spokoj i gituwa?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Jeśli macie takie poczucie humoru to spoko, jak ona ma kompleksy to mogłeś też czymś wypunktować, teraz tylko skoro cie to boli możesz powiedzieć, że nie podoba ci się to i nie będziesz akceptować takich odzywek. Tyle w temacie.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Oczywiście, że red flag, tylko że dla niej - info że wzięła sobie miękką faje. I gość jeszcze zamiast ustawić babe do pionu to pozwala po sobie jechać a potem żali sie przegrywom z anonimowego. I jak ona miałaby Cie niby szanować?


· Akcje: Odpowiedz anonimowo ·
  • Odpowiedz