Wpis z mikrobloga

@ghost18: Nic nie dostaję, dziwię się, że ktoś to w ogóle ogląda. Ja się czuję oszukiwany i jakby mi ktoś pluł w twarz. Ten cały projekt był sponsorowany z publicznych pieniędzy przez pisowców i tam leci chamska pisowska propaganda. Większość przeciw partii rządzącej, tylko jakieś 20% to są przytyki do PiSu, tylko po to, żeby nabierać ludzi, że niby to dziennikarstwo.
  • Odpowiedz
@badreligion66:

Przecież tutaj nazwisko Dudy jest w sumie w negatywnym kontekście. Gdyby padło nazwisko Sikorskiego to byś się zesrał, że to Duda narozrabiał w Afryce i poparł państwo, którego wróg ma poparcie od USA :D

No chyba, że jesteś wybitnym durniem i nic z tego nie rozumiesz a piszesz bo matoły ci plusują każdy wysryw pod tytułem STANO ZŁY I #!$%@?Ć PIS ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@komentator_2020: wiadomo było, że tak będzie odkąd poszło info, że Mazurek jest zaangażowany. Programów z nim nie oglądam ale jest spora część "audycji", które trzymają poziom. Ale skąd info o publicznych pieniądzach poza plotkami od przeciwników z mediów tradycyjnych?
  • Odpowiedz
@ghost18: no ale taka prawda jak ci się podoba kanal mazurka to znaczy, ze nie należysz do najmądrzejszych i musisz się z tym albo pogodzić albo zacząć się rozwijać xDDD
  • Odpowiedz
@ketiow: nie najmądrzejsze to są cepy, które się fixują na czymś i nie potrafią odfiltrować wartościowego kontentu od gówna. Także musisz się z tym pogodzić albo zacząć rozwijać xDDD
  • Odpowiedz