Wpis z mikrobloga

Czas włożyć kij w szprychy, film już nazbierał dość "pozytywnych" komentarzy.
I TAK, pijanych na drodze powinno się utylizować, bo stanowią zagrożenie, tutaj pełna zgoda!
Jednak ten film dobrze pokazuje moją awersję do grupek motocyklowych i czemu z nimi nie jeżdżę.
Jazda bez lusterek (wtf?!), wheelie w mieście przy ruchu innych pojazdów, ściganie lewa +100 w mieście na podwójnej itp itd.

Zaś sam wypadek, jak komuś zechce się przewinąć do 10:41 to zobaczy ślady na asfalcie zaczynające się na lewym (tak lewym) pasie, na takiej wysokości, że nawet trzeźwy nie miałby gdzie zjechać. I nie, nie bronie pijanego. Brakuje mi tu opisu zdarzenia i filmiku, a trochę kamer tam mają. Jeśli miałbym zgadywać, to chłopaki sobie troszkę poświrowali, widać że odjechali w peletonie, nie zakładali, że ktoś mógł #!$%@?ć za nimi autem i wyjechał jeden na lewą bez sprawdzenia - norma ile to razy już widziałem.

Więc może czasu uderzyć się w pierś i odrobina pokory.

#motocykle #wypadek
NaMoment - Czas włożyć kij w szprychy, film już nazbierał dość "pozytywnych" komentar...
  • 9
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@NaMoment: a no tak, coś odwalili na drodze, więc można się w nich wbić autem, uciekać, podczas tego staranować jeszcze jednego, mało nie strącić auta, które absolutnie nic złego nie robiło i jeszcze zrobić skok autem, bo nie trafiasz w asfalt… Trzeźwy by też tak zrobił. Normalna sprawa przecież - widzę motocykle to się w nie wbiję.

no tak, jest jakikolwiek powód by być w stanie bronić tego kierowcę XD

Weź
  • Odpowiedz
@NaMoment: Do wypadku się nie odniosę, za mało danych by osądzać, poza tym pijany typ NIE MA PRAWA jechać nawet 1 metra, i koniec.
A co do jazdy band małolatów na nejkedach i sportach - raczysko i wiocha. Wydaje im się że wszyscy ich podziwiają, a tak naprawdę robią wiochę i niebezpieczeństwo na drodze. Unikanie takich spędów kretynów to obowiązek każdego myślącego człowieka.
  • Odpowiedz
  • 1
@11mariom: chyba j.polski nie był twoją najmocniejszą stroną, więc jeszcze raz: gardzę pijakiem i niech zdycha, ale równie bardzo gardzę wami, hołota na 2 kółkach co stwarza zagrożenie dla innych w ruchu ulicznym. Policja powinna wziąć te nagrania i pozabierać wam prawka.

Co do wypadku gdyby był zero-jedynkowy, to byłby opis zdarzenia i filmy jak wbija się w kolumnę, ciekawe czemu tego brakuje, hmm. Ślady na drodze jasno wskazują co nastąpiło,
  • Odpowiedz
Policja powinna wziąć te nagrania i pozabierać wam prawka.


@NaMoment: wam? W sensie mi też? Pokaż mnie na tym nagraniu.

I nadal - twoja wypowiedź brzmi "a w sumie dobrze, że ich rozjechał, bo odwalali na drodze".

ale weź zobacz ten film, przecież tam się w sumie nic nie odwala jakiegoś złego


@amath: przewijałem na szybko, no jeden tam gumował, więc z punktu widzenia prawa to jest łamanie przepisów. Ale
  • Odpowiedz
@11mariom: ja też przewertowałem, ten co tam na gumę wstawia to nawet fajnie to robi, nie jest za szybko, kontrola jest no umie to robić

oczywix łamie przepisy, ale bądźmy ludźmi, na co dzień na prawdę widzę zdecydowanie więcej grubszych akcji w wykonaniu nie tylko motocyklistów
  • Odpowiedz