Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki #rozowepaski
Jak sie domyślacie żadna nie odpowiedziała, jedynie w komentarzach było zwykle coś nie na temat albo wyzwiska
A to zwykłe pytanie

"Chyba cię ktoś chłopie skrzywdził mocno"
"A interesują cię związki i kontakty seksualne wszystkich twoich koleżanek czy ta jest jakaś specjalna? XD"
"Znowu jakiś chłopczyna miał usilną potrzebę nasmarować referat o kobietach"

[url=https://ibb.co/wYM0KTJ][img]https://i.ibb.co/7b2YGHg/Screenshot-2024-05-28-182824.png[/img][/url]

(moderator nie wiem jak sie wkleja ten obrazek bo mi errory pokazuja jakbys mogl to popraw
Grupka chyba kobiety bez tabu, nie wiem dokladnie skąd
#przegryw #ciekawostki #tinder #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Kobietom nie można przemówić do rozsądku bo go nie mają. W ogóle wchodzenie w jakiekolwiek skomplikowane czy abstrakcyjne dyskusje z nimi jest bezcelowe i przeciwskuteczne. Kobieta wiele ci wybaczy, ale nie to że zmuszasz ją do myślenia. Z kobietami polecam dyskutować o kotkach itp. lekkich tematach, opowiadać zabawne historyjki i żartować. To powinno być 90% komunikacji zawsze.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Tu różowa i feministka.
To akurat dobre pytania. W drugą stronę może to działać tak samo, facet się puszczał z kim popadnie i później skłamie, żeby mieć w domu dziewczynę z solidnymi wartościami.

Ja potrafię powiedzieć że okazjonalne seksy z przypadkowymi ludźmi to dno, że zaniżanie bodycountu to kretynizm i obłuda, więc myślę że po takim statemencie można poznać czy inna dziewczyna też się przyzwoicie prowadziła.

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Nie, to "nie to samo".

Po pierwsze, kobietom jakby się nie zapierały imponuje większa liczba partnerek partnera bo wychodzą z założenia że skoro tyle na niego poszło to musi coś mieć. Kobiety są leniwe więc lubią uwierzytelnianie i certyfikacje.

Po drugie, kobieta może mieć nawet co godzinę nowego partnera bez żadnego wysiłku. Klucz który otwiera każdy zamek to super klucz ale zamek który można otworzyć każdym kluczem to
  • Odpowiedz