Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci Wy wiecie jak kocham posrednikow. RAK za wielkie pieniadze.
A tu co odwala to franczyzowe biuro od #nieruchomosci? Ktos wytlumaczy? Czytac na zolto. Czy prowizje tez mozna zaplacic PRZYPADKOWA?
Cena 2x za niska, nie jest to licytacja ale jest. I oczywiscie jak u kazdego #&*@#& posrednika ogloszenie nie stanowi oferty bla bla, my w ogole nic nie wiemy, nie gwarantujemy (poza prowizja jaka chcemy za nic). Pomijam ze sciemniaja ze to #wroclaw bo nie jest (to wiocha obok, w dodatku z obwodnica za chwile, nawet przez okno moze bedzie ja widac, zaraz obok, ba slychac i czuc!).
marsjanin2012 - #nieruchomosci Wy wiecie jak kocham posrednikow. RAK za wielkie pieni...

źródło: cena_z_dupy

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@noHejkaCoTamSieZTobaDzieje: jak na razie w zyciu to mnie posrednik wystawil, nie przylazl na spotkanie a 15 minut potem wyslal ze mial podobno wypadek samochodowy. Czy zaproponowal wiec nowy termin? Nie, pewnie zmarl. ZERO interesow z nimi, ich usluga jest warta 2k. HA TFU. A franczyzowe biura maja #!$%@? prowizje, karmisz lokalne biuro i jeszcze matke wszystkich biur, franczyza.
  • Odpowiedz
@marsjanin2012: wez to zgłoś, to im otodom zdejmie ogłoszenie i jeszcze zablokuje im system jak mają takich więcej.daj linka, to tu hurtowo pozglaszamy..

Pracowałem kiedyś jako pośrednik (do teraz mnie wykręca jak w lustro patrzę), biura się boją takiego zgłaszania.
  • Odpowiedz
@macan: otodom? #!$%@? zrobia, biura kradnace ogloszenia prywatne nadal sa na portalu a zgloszen musialo byc na nich dziesiatki przez lata. Otodom tez nie pokazuje ofert archiwalnych, blokuje roboty indeksujace itd. Wszystko robia pod posrednika, hajs placi? Placi.
  • Odpowiedz
@macan: Jak robak w prochu zrob mala spowiedz, dlaczego nie patrzysz na siebie w lustrze, co robiles albo ci kazali robic, czego sie wstydzisz, jakie sa ich zagrania? Ja wiele razy mialem z nimi doczynienia i poza kilkoma wyjatkami pewnie to sam rak, czerniak zlosliwy.
  • Odpowiedz
@marsjanin2012: nie no, tak smieszkuje tylko. Tak naprawdę to byłem pośrednikiem w dobrym biurze, gdzie dbało się klienta, a ja się działkami zajmowałem też trochę, dużo jeździłem, dużo załatwiałem za klienta, dzwoniłem po urzędach, itd., więc byłem nawet pożyteczny, ale gówniana kasa na tym jest. W każdym razie była gówniana te 5 lat temu.

Otodom może zrzucić ogłoszenie za takie coś jak niepodawanie prawdziwej lokalizacji, itd. Pośrednik płaci, ale płacić
  • Odpowiedz
ciekawe czy ktoś kiedyś zajmie się pośrednikami jak przedstawicielami fotowoltaiki i będzie botowal umawianie sie na spotkanie żeby ich tam wystawić xD


@noHejkaCoTamSieZTobaDzieje: obecnie to ai mogło by do nich dzwonić roznymi głosami i bookować
  • Odpowiedz
podana kwota jest prztpadkowa xD


@Rad-X: jebnela sie, mialobyc: kwota jest przynętą. A haczyk taki że te nieruchy bedzie trudno sprzedac, obok bedzie (juz nie moga sie odwolac, blokowac) obwodnica wschodnia aglomeracyjna, ruch bedzie spory. To jest ostatnie pietro wiec ekrany nic nie dadza :-) Czy klient posrednika zostanie o tym poinformowany czy przypadkowo(!) posrednik przemilczy ale prowizje wezmie od obu stron w ich interesie obupolnym?
  • Odpowiedz
@marsjanin2012: To ogloszenie juz od miesiecy wisialo, dodali nowe (tak wlasnie cwaniacza bys nie widzial daty dodania). Teraz dali cene jak 10 lat temu, by byla atrakcyjna i bait. To mieszkanie jest ZARAZ obok planowanej (nie da sie juz tego zatrzymac) obdownicy miasta Wroclaw. Ruch w wuj bedzie. Chca moze teraz zrobic efekt "biere to" a czasami na licytacjach ludzie traca rozum, licza ze wiecej osob zlozy oferte, dobija do
  • Odpowiedz
@Luffik: chyba Mircy faktycznie dzwonili, baba zmienila opis, cena wyjsciowa ale nie przypadkowa. Wyjsciowa za jaka nie sprzeda bo to nie licytacja itd. Pani profesionalny opiekun prowizji nie ogarnela tematu i zle opisala... bywa 2% + VAT sie nalezy czy ile.
  • Odpowiedz