Wpis z mikrobloga

virgin Lewica: noo musimy poprzeć kredyt 0% bo inaczej pan Tusk nie zgodzi się na fundusz budowy mieszkań społecznych :(( tylko nie odbierajcie Czarzastemu marszałka!!

chad Hołownia: #!$%@?ć z tym programem, a mieszkania i tak wybudujemy, zdrowaś maryjo, zostawcie suba pod sejm tv, jeszcze jakieś pytania, bo idę zostać prezydentem

#nieruchomosci #polityka
  • 33
  • Odpowiedz
@Maurelius: A ja się bardzo cieszę, że jakiś poważny polityk W KOŃCU powiedział na głos, że projekt trzeba w całości wywalić do śmietnika i już nigdy do niego nie wracać, bo to znaczy, że jednak trochę umiem w ekonomię i nie jestem wariatem XD
  • Odpowiedz
  • 12
@Dueil_angoisseus mnie też boli, ale obecni liderzy Lewicy okazali się totalnymi pionkami, którzy w ogóle nie czują nastrojów społecznych. Zamiast walczyć o elektorat socjalny PiS, wolą się targować z PO światopoglądowo i w efekcie być przez Tuska pożerani
  • Odpowiedz
@Maurelius: Tego to nie wiem, wiem że miało być 100 konkretów, wielkie sprzątanie i wielkie zmiany których oczekiwali ludzie, a póki co w 90% jest kontynuowanie polityki PiSu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Maurelius lewica teraz nie ma za bardzo swojej tożsamości. Światopoglądowo KO zrobiło lewoskręt na tyle na ile obecna dynamika społeczna pozwala, gospodarczo wszyscy poza Konfa obiecują złote góry i Atlantydę. Oni spadną pod próg za 3 lata.
  • Odpowiedz
@Maurelius: Lewicy został tylko radykalny elektorat. Reszta odpłynęła do PO i nawet Hołowni. Darmowe rady dla lewaków:
- olać elektorat robotniczy, oni są konserwatywni i jakbyście razem z nimi spali na strajkach na podłodze, to i tak zagłosują na PiS (Razem chyba nigdy się z tym nie pogodzi)
- skupić się na słabo zarabiających, ale dobrze wykształconych (samorządy, nauczyciele, pracownicy muzeów, bibliotek etc.)
- olać (mniej mówić) tematy genderowo-aborcyjno-pieselowe. Tak,
  • Odpowiedz
Najlepiej zabetonować POPISEM


@Dueil_angoisseus: nie no tyle to nie, ale nie potrzebujemy w tym kraju partii #!$%@?ącej o 100 płciach i tworzącej stanowisko ministry nierówności płciowej.
  • Odpowiedz