Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci

Chciałbym tylko coś przypomnieć wszystkim hossowym dzieciątkom, które nie znają innej rzeczywistości niż "nieruchy tylko rosnom" i wydaje im się, że jak tylko ceny dipną o 2% to rój wściekłych polaków natychmiast wykupi wszystko do gołej ziemi i ceny wzrosną o 20% od razu xD

Mordy, chciałbym wam przypomnieć, że FOMO to nie jest jedyne zjawisko socjologiczne jakie istnieje xD Istnieje też zjawisko takie jak "a na #!$%@? mam teraz kupować jak wystarczy chwilę poczekać żeby spadło bardziej", które jest biegunowym przeciwieństwem FOMO i w które wpadniemy gdy nagłówki gazet zmienią się na "ceny betonu spadają" xD I najpierw sprzedaż zdechnie bo ludzi nie stać, a potem będzie nadal leżeć zdechnięta bo skoro spada a komuś się nie pali że musi kupić tu i teraz, to po co się wyrywać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 10
  • Odpowiedz
  • 10
Przypomnij nam proszę ile kosztuje teraz wypożyczenie od banku 100zł?


@CzarnaSylweta: Za dużo. I dlatego spadki są nieuniknione jeśli rząd nie zaingeruje sztucznie obniżając koszty kredytu dopłatami.
  • Odpowiedz
  • 0
Dziękuję, dobranoc


@PfefferWerfer: Myślę, że po tym jak Hołownia powiedział że to #!$%@? i jeszcze dostał od ludzi propsy za to, to możemy machać dopłatom na pożegnanie xD
  • Odpowiedz
@Khaine: To myśl tak dalej, po 09.06.2024 dopłaty wracają i zostaną przepchnięte duetem PO-PiS, może z lekkim twistem pro-rodzinnym z konsultacji społecznych żeby sprzedać narrację o wspieraniu tragicznej dzietności.
  • Odpowiedz
  • 0
zostaną przepchnięte duetem PO-PiS


@PfefferWerfer: PO nie da pod głosowanie ustawy której nie popierają koalicjanci. A już na pewno nie wtedy kiedy by sobie to musiało przepychać z PiSem xD
  • Odpowiedz
  • 0
Da, tylko najpierw to przegada z koalicjantami rzucając im jakąś kość żeby tego mocno nie grzali. Polityka.


@PfefferWerfer: Nie da, bo by była afera że KO z PiSem sobie przepycha dopłaty dla deweloperów. Media w boksach startowych już czekają aby ich rozszarpać xD I nie wiem czy naprawdę liczysz, że inne partie by tego nie grzały aby wyszarpać część elektoratu KO dla siebie.
  • Odpowiedz