Wpis z mikrobloga

@Cztero0404: Nie generalizuję, ale spora ilość kierowców BMW to kretyni którzy wszędzie napiszą, że BMW lepsze. Jeden taki jest u mnie w mieście i robi lajwy na tiktoku. Każde auto według niego było gownem, nawet auta warte 4-6 razy więcej od tego którym jeździ. Najzabawniejsze jest to, że typ ma BMW za 250k i parkuje je w stodole i mieszka w lepiance xD
  • Odpowiedz
  • 0
: Nie generalizuję, ale spora ilość kierowców BMW to kretyni którzy wszędzie napiszą, że BMW lepsze.


@ElementalX7: Wiesz co mordeczko? Osobiście zauważyłem, że ta choroba obecnie dotyka głównie 3 grupy posiadaczy samochodów, czytaj : tych co mają bmw, audi oraz tesle. Ja lubię bardzo bmw na przykład za sprawą pewno niemieckiego serialu o policjantach i mam jakąś tam sympatie do mercedesa, ale jak mi ktoś zaczyna mówią jakie bmw to
  • Odpowiedz
@czlowiek_bez_powiek: Nitro ma swoich kolegów i nie kolegów. Jak nie jesteś kolega nitra, to albo nie ma zdania i jest neutrany albo ciebie jedzie. Z jakis przyczyn fusialka nie jest na liscie kolegów, a wybór innego auta niz BMW które kasujesz bo nie umiesz jeździc obraza go w ten czy inny sposób. a juz kombo ze kobieta umie wydać pieniadze lepiej i lepiej prowadzi to kombo totalne, i wiśienka na
  • Odpowiedz
  • 0
myśle że jest jeszcze grupa fanów japońskiej motoryzacji ale nie jest ona tak głupia i toksyczna jak BMW


@ObieraczDoRacic: Moim zdaniem jeśli chodzi o japońskie samochody takim odpowiednikiem psychofanów bmw są hondiarze oraz osoby które potrafią rzucać tekstami '''eee nuda znowu te niemieckie auta z takim przekąsem''.
  • Odpowiedz