Wpis z mikrobloga

Uruchom nowoczesny dysk sieciowy Nextcloud od nazwa.pl! Nextcloud to doskonałe narzędzie nie tylko dla firm, lecz także dla użytkowników prywatnych. Jego funkcje to między innymi:

- Wgrywanie i udostępnianie plików
- Kalendarz i zadania
- Czat i rozmowy
- Praca na dokumentach

Nextcloud jest gotowy do użycia natychmiast po aktywacji!

Dowiedz się więcej z naszego bloga.

https://www.nazwa.pl/blog/uruchom-swoj-dysk-sieciowy-nextcloud

#nazwapl #hosting #cloud #cloudhosting #chmura #website #websites #aplikacja #nextcloud #it #technologie #online #webdev #saas
nazwapl - Uruchom nowoczesny dysk sieciowy Nextcloud od nazwa.pl! Nextcloud to doskon...

źródło: Uruchom swój dysk sieciowy Nextcloud

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@nazwapl: na pewno rozmiary macie dobre w tej ofercie? 25GB za 50 zł? Google daje za tą samą kwotę 2TB.
Macie 100GB za 1200 zł rocznie?! PCloud ma 2TB "for life" za jednorazową opłatę ok. 1700 zł!
Nadto oba serwisy mają bezpośrednią synchronizację z katalogami na dysku twardym. A tu trzeba sobie wgrywać?
Który wy tam macie rok?!
wolviex - @nazwapl: na pewno rozmiary macie dobre w tej ofercie? 25GB za 50 zł? Googl...

źródło: Fv_r93MXsAAuHlo

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@jalop: NextCloud można obsługiwać zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych, więc bezproblemowo będziesz mógł zapisywać tam swoje zdjęcia.
  • Odpowiedz
  • 0
@nazwapl trochę drogo. Obecnie place 14 złotych chyba za 200 GB od gugla. Wiem, wiem, macie fajne bajerki, no ale cena wg mnie jest nie do przyjęcia.
  • Odpowiedz
  • 0
NextCloud oferuje większą kontrolę, bezpieczeństwo i elastyczność w porównaniu z Dyskiem Google, co czyni go atrakcyjnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie prywatność i pełną kontrolę nad swoimi danymi. Usługa SaaS Nextcloud w nazwa.pl jest chroniona przed atakami DDoS, gwarantuje szybki dostęp do danych oraz umożliwia wykorzystanie usługi w środowiskach produkcyjnych wymagających większych zasobów systemowych. Zachęcamy do zapoznania się z szerszym opisem aplikacji na naszej stronie https://www.nazwa.pl/saas-nextcloud/. Wybór oczywiście zależy od indywidualnych
  • Odpowiedz