Wpis z mikrobloga

@ish_waw:
"jak nagrano polityków z PO..."
"jak NIELEGALNIE nagrali Romansowskiego..."

Legalnie jest wtedy, gdy nagrywa się polityków PO. Nielegalnie, gdy PiS-u xD
  • Odpowiedz
@nth4: No przecież jest rozmowa na której wiceminister rozmawia z prokuratorem, żeby „skręcić” sprawę ex bono i druga na której wiceminister poleca dyrektorowi zrobić konkurs tak, żeby wygrał Rydzyk, Pospieszalski i ktoś tam jeszcze. Jak to nie przęstepstwo to ja nie wiem co nim jest.
  • Odpowiedz
@ish_waw: oni chyba serio to robią. Kiedyś pisałem na wykopie o truizmach i przysłowiach. PiS 8 lat dzielił, kradł i udawał pseudo patriotów wyzywał a zaraz wrzucą coś w stylu "kto nie zna histori skazany jest na jej powtarzanie". Bo to debilny truizm oddziałujący na najgłupszych wyborców "no tak jest w przysłowiu więc to prawda".

Mało nie spadłem z fotela tydzień temu kiedy YouTube wyświetlił mi reklamę zaczynającą się tym cytatem
  • Odpowiedz
@pawel1410: ex Bono to ta afera na całe 300k PLN, być może źle wydanych pieniędzy, no grubo. Skazać winnych na 20 lat łagru. Rydzyk nie został jeszcze skazany na dożywocie w łagru, za to że śmiał wystartować w konkursie? Słabo nowa bolszewia się stara jednak, a zaczynało się nawet spektakularnie wjazdem grupy specjalnej "wejście" do TVP.
  • Odpowiedz
@nth4: Ex Bono to fundacja, która stworzyła dwa ośrodki pomocy ofiarom przestępstw, wzięła na nie 9 mln zł nie spełniając warunków konkursu, po czym ośrodki zamknęła a podopiecznych zostawiła samym sobie. Faktycznie żaden problem.
Nie jest problemem, że Rydzyk startuje w konkursie, tylko to, że zanim konkurs powstanie, już wiadomo, że Rydzyk w nim wygra. To po co te konkursy? Trzeba było pojechać do Rydzyka i zostawić mu walizkę pieniędzy a
  • Odpowiedz