Wpis z mikrobloga

łatwiej pić w aucie bo jak zakrecasz to nakładasz ją równo na gwint


@Krupier: Docisnij sobie ja lekko kciukiem i jest rowno na gwincie, przeciez w aucie jest 10x latwiej bo zakrecisz sobie ja wstepnie jednoczesnie trzymajac butelke i dwoma palcami, pozdro jak ci korek spadnie jak urwiesz xD
  • Odpowiedz
@Dawul: pamiętam płacze kuców jak zakazali palenia w klubach i knajpach, miały być masowe bankructwa oraz rynek miał tworzyć specjalne kluby gdzie można palić i ogólnie chlip chlip lewactwo

jak pokazuje rzeczywistość kuce znowu na odwrót niż rzeczywistość
  • Odpowiedz
Przeciez słomki to kretynstwo i nadal ludziom sie to nie podoba, nie tylko tym z "prawa", ale takze zwykłym, którzy chodza do burgerow kingow czy mcdonaldsow.


@Dawul: nie wiem, nie spotykam ludzi, którzy tak często jedzą śmieciowe jedzenie albo po prostu nie spotykam ludzi, którzy narzekają na takie głupoty w życiu. Nie spotkałem nikogo poza samym sobą, kto by choć przez chwilę narzekał na nakrętki. Pomarudziłem przez moment, bo niepotrzebnie próbowałem
  • Odpowiedz
Jakbyście dostali nakaz skakania na jednej nodze to tez byście z usmiechem na twarzy pisali, że w sumie mozna sie przyzwyczaić ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Dawul: Jakby przez to jakiś k0nfiarz połamał sobie nogę na złość i spłakał się w mediach o złej unii to bym przez tydzien nie przestawał się śmiać
  • Odpowiedz
Docisnij sobie ja lekko kciukiem i jest rowno na gwincie,


Nie zawsze to działa. Pamiętaj, że różni producenci mają różne rozwiązania.

przeciez w aucie jest 10x latwiej bo zakrecisz sobie ja wstepnie jednoczesnie trzymajac butelke i dwoma palcami,


A po co mam kombinować z dwoma palcami jak wolę wziąć nakrętkę w jedną rękę, butelkę w drugą i zakręcić po ludzku tak jak to zawsze się robiło?

pozdro jak ci korek spadnie jak
  • Odpowiedz
Tu nie chodzi o zaradność, tylko o sens


@muchatse: sens jest taki ze jakas fabryka opatentowala wzor nakretki, rzadzacy klepneli ustawe ze ten wzor jest jedyny sluszny bo eko i zarabia ten kto mial zarobic
  • Odpowiedz
@Dawul: ludzie płaczący przez zmianę nakrętki to idealny przykład tego że bardzo dobrze nam się wiedzie i ludziom dawno bieda lub wojna do dupy nie zajrzała skoro największym problemem i celem jest walka w internecie o j*bany kawałek plastiku i fikołki by tylko przekonać to przeklęte lewactwo że tak naprawdę to jest zły pomysł XD
Pomysł pewnie był robiony pod zgniatarki na zachodzie gdzie ma się kaujce na butelki by ludzie
  • Odpowiedz
Ale zwróciłeś uwagę na istotny problem - w przypadku chęci urwania korek może spaść. Gdy nie był przytwierdzony takiej możliwości nie było.


@Krupier: W sensie jak nie było fizycznie korka przytwierdzonego do butelki to grawitacja na niego nie działała i nie spadał? Ciekawa teoria.

wolę wziąć nakrętkę w jedną rękę, butelkę w drugą


Zeby zakrecic sobie przykrecony korek albo go obrocic w bok jak sie pije z gwinta nieporadni, ale żeby
  • Odpowiedz
W sensie jak nie było fizycznie korka przytwierdzonego do butelki to grawitacja na niego nie działała i nie spadał? Ciekawa teoria.


@harrame: nie, ale nie potrzeba było używać większej siły by korek oderwać przez co może wypaść z ręki. Błędnie założyłem, że się domyślisz o co chodzi, wybacz.

Zeby zakrecic sobie przykrecony korek albo go obrocic w bok jak sie pije z gwinta nieporadni, ale żeby jechać bez rąk na kierownicy
  • Odpowiedz
Smieszne jest tylko to ze sa ludzie ktorzy przez nakretki chca WYCHODZIC Z UNII. W sumie najlepsza reklama Unii sa jej przeciwnicy typu Cejrowski. Zawsze na pytanie co im w Unii przeszkadza bredza, że "marchewka to owoc a slimak to ryba no i te nakretki". To chyba wychodzi na to ze nie jest tak zle co?
  • Odpowiedz
Podpowiem Ci, bo może o tym nie wiesz. Nie trzeba tego odrywać.


Mi jest łatwiej. Odginam nakrętkę i ta się nie wala. Jak jadę autem to nawet lepiej. Nie mam z tym problemu.


@PokemonowyRambo:
Podpowiem Ci, bo może o tym nie wiesz. Można te nakrętki urywać lub ucinać jak jest taka potrzeba.
Mi łatwiej jest urwać lub uciąć, nóż zawsze w kieszeni jakiś jest.
Łatwiej mi potem zakręcić z powrotem, jak
  • Odpowiedz
ludzie płaczący przez zmianę nakrętki to idealny przykład tego że bardzo dobrze nam się wiedzie i ludziom dawno bieda lub wojna do dupy nie zajrzała skoro największym problemem i celem jest walka w internecie o j*bany kawałek plastiku i fikołki by tylko przekonać to przeklęte lewactwo że tak naprawdę to jest zły pomysł XD

Pomysł pewnie był robiony pod zgniatarki na zachodzie gdzie ma się kaujce na butelki by ludzie nie zostawiali
  • Odpowiedz
@Dawul ja czekam od lat na butelki zwrotne, z kaucją. Widzialem to lata temu w Danii. Jak dla mnie te zakrętki nie rozwiązują podstawowego problemu jakim są napoje w jednorazowych, plastikowych opakowaniach.
  • Odpowiedz
@missioncritical:

Pamiętam jak ludzie z prawa piali o reklamówkach w sklepach


Ostatnio byłem w sklepie spoza UE i rozdawali te reklamówki na lewo i prawo nawet jak ktoś kupował jedna rzecz. Jak powiedziałem sprzedawcy, że nie chce reklamówki to spojrzał na mnie jak na wariata. Z kolei pod sklepem pełno ich latało na wietrze i zbierały się w każdym zakamarku, krzaku czy drzewie. Aż się przykro robiło patrząc jak bardzo ludzie
  • Odpowiedz
Mnie nie przestanie zadziwiać w jak błahych sprawach posiadana przeze mnie opinia potrafi mnie zaszufladkować do konkretnej opcji politycznej. Okazuje się, że irytacja niewygodnym rozwiązaniem czyni mnie antyeuropejskim prawakiem konfederatą, w dodatku nieletnim, bo dorosłość najwyraźniej jest tożsama z konformizmem.
Społeczeństwo naprawdę nie radzi sobie z internetem.
  • Odpowiedz