Wpis z mikrobloga

@Uuroboros: poprawka: nie powinno być "któryś prawdopodobnie? Wegier", lecz coś w stylu "rasa tego pupila prawdopodobnie Węgier?" (węgierska, wyżeł węgierski), gdyż słowa o lizaniu palca u nogi dalej odnoszą się do psa, na którym kopciło się bongo, a nie do człowieka innej narodowości
  • Odpowiedz
na którym kopciło się bongo,


@salanderek: wydaje mi się że bongo nie paliło się na psie, a fragment "bongo się kopci na psie #!$%@? dredy #!$%@?ęty jamajczyk mu zrobił ??" powinno się przetłumaczyć jako "bongo się kopci. #!$%@?ęty Jamajczyk zrobił dredy na psie/psu", gdzie Dawid chyba nie mógł się zdecydować czy użyć miejscownika czy celownika więc wybrał obie opcje xD
  • Odpowiedz
@Marmite: @salanderek niekonsekwentny tekst ogólnie.

Tu zrobiłem lepszy:

Spoczywam w nielegalnie zagospodarowanym kontenerze, wśród rumuńskich migrantów, dzieląc się z nimi bezmierną ilością rosyjskiej wody ognistej.
Fajka wodna ćmi się, stercząc na psie, któregoż jamajski właściciel najwyraźniej przysporzył mu z sierści kołtuny. I cóż począć? Nieokreślony, zdaje się, obywatel węgier chłepta mi palec u stopy. Można popaść w obłęd! Bądźcie niezachwiani w tej Anglii!
Idzpanwjaro - @Marmite: @salanderek niekonsekwentny tekst ogólnie.

Tu zrobiłem lepsz...

źródło: PicsArt_08-04-12.51.11

Pobierz
  • Odpowiedz