Wpis z mikrobloga

@LudzieToDebile wybacz za nazwanie cię boomerem, trochę mnie poniosło. W każdym razie, 17 zapachów to nie jest jakaś pokaźna kolekcja, są tutaj ludzie którzy mają w setkach. ;)
  • Odpowiedz
@lecoffe: Mam trochę lat. I lubię sobie popisać. Ale pisanie to nie jest chyba cecha gejów. A roztaczania pięknych i zróżnicowanych woni chyba tak.
Żeby nie było, nie mam nic do gejów, mam kilku znajomych gejów, ale tych bardziej męskich niż zniewieściałych i nie zauważyłem by jakoś szczególnie pachnieli.
  • Odpowiedz
@LudzieToDebile
Sam sobie zaprzeczyłeś w ostatniej wypowiedzi. Roztaczanie woni to cecha gejów ale nie zauważyłeś żeby geje których znasz pachnieli.
To że nie rozumiesz nie znaczy że inni robią coś złego i mają przestać lub się z tego tłumaczyć. Ja nie rozumiem jak można żyć z klapkami na oczach, przez 20 lat pić tą samą kawę i oglądać codziennie telewizję, albo np. jak można nie chcieć grać na żadnym instrumencie, ale
  • Odpowiedz
Sam sobie zaprzeczyłeś w ostatniej wypowiedzi. Roztaczanie woni to cecha gejów ale nie zauważyłeś żeby geje których znasz pachnieli.


@RumClapton: Nie czytasz uważnie. Uściśliłem, że chodzi o tych zniewieściałych.

To że nie rozumiesz nie znaczy że inni robią coś złego i mają przestać lub się z tego
  • Odpowiedz
@LudzieToDebile No ok, a masz znajomych, którzy zbierali znaczki albo monety, lub byli gołębiarzami? Po co takie coś mężczyźnie? To ten sam rodzaj facetów "co lubią fatałaszki" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@LudzieToDebile: mam taka 2 metrowa polke i jeszcze jest sporo miejsca XD W upalne lato potrafie walnac ze 3 razy prysznic, wiec leca po 3 rozne przez dzien. Jak chlodniej to raczej jeden max dwa wleca XD

Na tagu #perfumy istnieje spory rynek odlewania dekantow, wiec mililitry potrafia zejsc z flaszki jak cos jednak nie podejdzie. Jedna laska ktora tu odlewa ma chyba rozpiske z iloscia ponad 400
  • Odpowiedz
@LudzieToDebile Jeśli nie trolujesz to krótko Ci odpowiem, w skrócie:
Na lato zapachy dające orzeźwienie, cytrusowe, morskie, może leśne
Na zimne dni coś słodszego, mocniejszego, rozgrzewającego,bo świeżaków w zime nie czuć
Na siłkę coś co nie wali na kilomotr żeby nie przeszkadzać innym, a coś co fajnie odświeża
Na imprezę np coś wyraźnego, zwracającego uwagę, słodkiego bo baby lubią
itp itd
Mężczyźni używają zapachów jak narzędzi, są dobrane do "pracy" aby
  • Odpowiedz