Wpis z mikrobloga

@RumClapton: O, to już konkret. Ale wymieniłeś zaledwie 4 rodzaje, a tu goście twierdzą, że mają 17 @throaway czy 200 @eric2kretek i że to wcale nie jest dużo.
Czy na te wymienione 4 rodzaje aktywności nie wystarczą 4 rodzaje zapachów? Czy może każda aktywność ma ileś pasujących zapachów, które są zamiennie (w zależności od humoru czy przypadku) używane? No ale jak są zamienne, to nie wystarczy jeden?
Ile
  • Odpowiedz
@LudzieToDebile Ja nie dzielę ich na aktywności, mam ok 20 flakonów i kilkadziesiąt próbek po kilka mililitrów dla wącglhani gdy mam na to ochotę, a zapachów używam jak i kiedy chcę, nieraz ten sam w lato kub w zimę, na spacer czy do pracy czy imprezę, to nie jest tak że kategoryzujesz każdy zapach do czego jest, ale np wiesz że nie założysz orzeźwiającego morskiego w zimę bo go nie będzie
  • Odpowiedz
@LudzieToDebile: no bo to wcale tak duzo nie jest XD Te z tylu stoja wyzej na pudelkach, i takie 2 rzedy wyeksponowane na jednej czesci polki to juz z 40-60 flakonow XD

Gdyby to bylo wiele, to bym powywalal dawno niektore zuzyte z symboliczna iloscia ml XD
  • Odpowiedz
@LudzieToDebile Tak, tak samo jak inni mają ochotę sobie pooglądać swoją kolekcję znaczków, tyle że zmysł węchu jest ściśle skojarzony z pamięcią i wiele z tych zapachów powoduje powrót wspomnień z czasów gdy je nosiłem, lub daje wyobrażenie o czasach s których mnie jeszcze nie było (mam kilka rzeczy starszych ode mnie).
Jak Cię zaciekawił tenat to poczytaj poradnik w belce tagu jak wejdziesz na tag #perfumy z przeglądarki
  • Odpowiedz