Wpis z mikrobloga

Kobiety według wykopków:

- zabierz mnie do ekskluzywnej restauracji, zapłać za obiad 350zl, podwoź mnie samochodem wartym 150tys minimum i mającym mniej niż 5 lat, kupuj mi drogie prezenty, nie mam zainteresowań poza chwaleniem się na socjal media i malowaniem paznokci, dlatego na wakacje zabieraj mnie na egzotyczne plaże i miejsca idealne na IG.

Tymczasem prawdziwe kobiety:

- zapraszam cię na wojskową grochówkę do kuchni polowej, zapłacę sama za siebie a jak mnie podwieziesz to postawie ci jeszcze grofra, mam swój samochód więc możesz jeździć 20 letnim autem wartym 5 tys, będę ci placic za paliwo, na wakacje możemy pojechać pod namiot nad jezioro, umiem patroszyć ryby to zrobimy ognisko, jako prezenty możemy sobie kupować wzajemnie słodycze albo robić masaże czy wycieczki rowerowe, mam różne zainteresowania to jak chcesz to możemy też pojechać na rajd taplać się w błocie

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #p0lka
  • 12
  • Odpowiedz
Tymczasem @AlienFromWenus:

Nie wypatroszyłam ryb, w ogóle nic nie przygotowałam na obiad, bo cały dzień pisałam głupoty na wykopie. Idź mężu do telepizzy, tylko przynieś resztę z tych swoich 15k, bo muszę se kupić kolczyki
  • Odpowiedz