Wpis z mikrobloga

@SynuZMagazynu @SynuZMagazynu ... Na początku epidemii covida i gdzieś widziałem podobne zdjęcie ale zrobione w taki sposób że przywódcy machali tak jakby na pożegnanie...
... Kiedyś szukałem tego zdjęcia ponownie tego co widziałem ale nie udało mi się nigdzie go odnaleźć.
  • Odpowiedz
@nudziarz123: co do cov, to pamiętam takie foliarskie forum, gdzie typ pisał pod koniec 2019 roku o planowanej globalnej pandemii, która rozpocznie się w połowie marca w włoskim mieście bergamo, rozpisał prawie wszystko na następne 2 lata. Ten co to pisał, wspomniał że pracuje przy próbkach SARS i cały plan jest przygotowany w cyklach dwuletnich. Tak czy inaczej szukałem później tego forum, trochę po ogłoszeniu pandemii, wszystko zniknęło..
  • Odpowiedz
@Farmer_Joe dużo wtedy siedziałem w necie niestety nie wszystko zapisywałem bo wyszedł informację był przeogromny no i faktycznie wiele rzeczy potem poznikało...
... Jedynie te największe takie memy i takie najbardziej rozdmuchane rzeczy to idzie znaleźć ale niestety wszystko co tekstowe albo gdzieś obrazek na forum to jest nie do odnalezienia albo już nie ma.
  • Odpowiedz