Wpis z mikrobloga

@Maxior99: No to właśnie a różowe będą pisać głupoty że facet może mieć pstryknięciem matkę z dzieckiem.Moze się okazać że te z dzieckiem mają jeszcze większe wymagania żeby dziecku się dobrze żyło + nauczyły się żyć same i są obojętne albo będzie albo nie.
  • Odpowiedz
  • 39
@Maxior99

" mam 100 na Twoje miejsce "

Bo to prawda, spermiarze łykają wszystko co ma tsipe
Nie ważne czy ma 10 dzieci każde z innym czy waży tone, i tak znajdzie beciaka co będzie na nią łożył
  • Odpowiedz
@Maxior99: a na co liczyłeś?
jak ma dziecko to chyba oczywiste, ze standard musi być wysoki bo szuka faceta który będzie dodatkowo ojcem.

wybierając kogoś z kim masz mieć dziecko bardziej zwracasz uwagę na zdolność tej osoby do zapewnienia bytu rodzinie / zaradność / ogarnięcie życiowe / majątek.

oczywiście mowa o tych co szukają związku a nie przygodnego seksu.
  • Odpowiedz
  • 1
@10129: nie wiem, może trochę mniejszą konkurencje i przez to większe zaangażowanie ze strony kobiety?
Akurat zaradność/ogarnięcie życiowe/majątek to mam choć to za mało na obecnym rynku matrymonialnym
  • Odpowiedz
bo ja wiem. zauważ, ze nawet jak faceci nie chcą związku a ona tak to i tak będą pisać 'mamiąc' licząc na łatwy seks i porzucenie jej. do związku mniej chętnych będzie, ale ona nie bardzo będzie wiedzieć czego typ chce jak pisze i tak.

też, w tym wieku wielu facetów też ma dzieci więc ich to nie odstraszy.

mniejsza konkurencja nie musi wywołwac mniejszych wymagań, w końcu lepiej aby dziecko nie miało ojca wcale niż miało typa który się do tego nie nadaje jako ojczyma.

------
  • Odpowiedz
  • 0
@Kodzirasek: No nie do końca - w większości sfer to determinacja i pracowitość procentuje
Jeśli chodzi o kobiety to ja już tracę nadzieję, nieważne co bym zrobił to nic to nie da...
  • Odpowiedz