Wpis z mikrobloga

Po budowie domu dość mocno zasyfiłem wnętrze auta, potrzebuję je odświeżyć, a że „testom” na YT nie wierzę to mam do was pytania:

1. Jaki środek do czyszczenia wnętrza kupić? Miałem kiedyś adbl i byłem średnio zadowolony
2. Jaki dressing do wnętrza?
3. Jaki szampon do prania tapicerki? Mam materiałowe fotele, mam odkurzacz piorący.
4. Jaki pędzelek? Wszystkim włosie wypada jak cholera, trzeba potem wyjmować z zakamarków xD
5. Mam piano black

#pytaniedoeksperta #detailing #samochody #motoryzacja
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GryzeKisiel: jak auto wozilo cement to od razu trza generalne sprzatanie zrobic
- APC (jakiekolwiek)
- proszek do prania tapicerki, jakikolwiek, moze byc taki ktory nie wymaga wyplukiwania ja mam kerszera ale to syf, obowiazkowo odkurzacz pioracy
- cos do podsufitki delikatnie czyszczacego, moze byc adbl bonnet albo jakikolwiek cleaner ktory sie nie maże
- duzo szmatek i mikrofibr, pedzel do trudnodostepnych miejsc
- jakikolwiek dressing z
  • Odpowiedz
@GryzeKisiel plastiki, kokpit apc bo musisz dobrze chociaz z raz to przeczyscic tylko pamietaj o rozcienczeniu zebys nie odbarwil. Kup sobie mala pianowniczke, wlej wode i apc, do tego pedzel grubszy i wezszy, z miekim wlosiem (np syntetycznym) i lecisz. Rozprowadzasz piane, czekasz 30 sekund i wycierasz dokladnie. Jezeli szmatka jest beudna to powtarzasz proces. Potem na to dressing daj. Na piano wystarczy sam cleaner tylko taki ktory nie zostawi smug,
  • Odpowiedz
@GryzeKisiel
1. Po budowie to tylko APC. Polecam Koch GS.
2. Mat/satyna funky witch gentleman/mademoiselle/eros - różnią się zapachem. Połysk adbl interior wow.
3. Maxifi master prespray + power rinse
4. Włoski na początku będą wypadać w każdym pędzlu. Do wyboru jest sporo dobrych. Soft 99 z czarną końcówką, work stuff albino, bosski car care czy lucullan żółty na Ali. Do skrobania gruza warto pom
5. Dlatego szukaj włosia jak najbardziej
  • Odpowiedz